SPORT-Opšta tema

Moj Dule i ovi nasi volovi se sale sa nama ....sve bi ja ono raspustio :zli: Ja mogu da razumem da neko igra bolje ali da ovi mladi igraci ne pokazuju ni najmanju zelju da se dokazu.....::lose::::lose::
 
Moj Dule i ovi nasi volovi se sale sa nama ....sve bi ja ono raspustio :zli: Ja mogu da razumem da neko igra bolje ali da ovi mladi igraci ne pokazuju ni najmanju zelju da se dokazu.....::lose::::lose::

Ne treba im zameriti, kraj je prvenstva i sve je vec reseno. Mogu slobodno da pohvalim onoga Vaseg mladoga golmana. Ono sto sam malo video na spotovima stvarno ga je dobro reprezentovalo. Bice to dobar golman, videcete.
 
Partizan prvak, vise zbog slabe Zvezde nego svog narocitog kvaliteta predvodio ih fudbalski penzioner Ilic,Markovic,Mitrovic,Ivanov uz podrsku Toleta i socijaliste Ruzica . Zvezda na ivicici ambisa,Vucic spasio od kraha ali se odmah i povuko, demokratski izbori sa jednim kandidatom,solidna uprava oformljena ,doveli soidnog trenera ali igracki kadar slab posebno odbrana. Prave igre nije ni bilo od Robijevog odlaska,lutalo se naveliko. Najcrnji period u istoriji kluba, para nema a nece ih ni biti bez rezultata posebno u evropi, navijaci na ivici zivaca,ako se ponovi ovo i sledece sezone bice raspad sistema ali totalno, navijaci su trenutno jedino sto vredi u Zvezdi.
 
Nazalost.....toliko sam razocaran da ne mogu vise da ih komentarisem.Doslo je to neko crno vreme kada i najveca susa i antitalenat moze da nosi dres bivseg Evropskog i svetskog prvaka...
 
29. maj 1991. – FK "Crvena zvezda" ostvarila je najveći uspeh JUGOSLOVENSKOG i SRPSKOG fudbala osvajanjem Kupa evropskih šampiona u Bariju !!!
296228102008933314828933.jpg
 
Svuda grmi okolo nasa pesma ponovo sve je gotovo sve je pijano nasa Zvezda prva ponovo ,cestitam svim Zvezdasima na istorijskom uspehu i da nocas u veselju proslavimo uspeh,pozdrav za moderatora u euforiji smo pa se i krsenje pravila omaklo.
 
Najzad i moja nasa ZVEZDA ostvari evropski uspeh ovi momci su pokazali fudbalerima kako se bori za svoj klub za mnogo mnogo male pare
 
Danas sa početkom u 18h uKukujevcima se sastaje domaći Obilić i Jadran iz Golubinaca u oviru redovnog kola lige veterana.
 
Zamalo da Kuznjecova pobedi Serenu Wiliams na R.Rosu. Conga razbio Federera...jos kada bi Vawrinka napravio iznenadjenje sa Nadalom,Nole bi sjedinio sve grem-slem titule.:ppozdrav:
 
Miroslav Djukic novi trener Valensije veoma vazno za srpski fudbal da konacno imamo i trenera u eliti, grad Beograd donirao evropskim sampionima vk Crvena Zvezda 10 miliona dinara, ima Nole jak motiv nadam se da ce pasti R.Garos .
 
Polako grobari....ovo je tgek prva od 5 utakmica....:haha:Pa ovo je Srbija ljudi....moraju i jedni i drugi uzeti pare za ulaznice,TV prenose..... (pobeda je tu na zadnjem mestu).
 
Nazad
Vrh