SPORT-Opšta tema

Bajko,crni Bajko šta nam uradi!Šalu na stranu.U drugom poluvremenu slabije smo igrali,pali smo.Partizan je počeo da vrši presing na sredini terena,stvarao šanse i na kraju rezultovao pozitivno.Krivo mi je ali šta da se radi.
 
realno Partizan ima kakvu takvu skolu fudbala,treca u evropi,i izadje po neki kvalitetan igrac,a zvezda sta,tako da zvazdasi vise srece drugi put.
Kuku meni,pa gde su ti silni igraci koji ponikose u Partizanu a sada haraju evbropskim fudbalom:haha: Partizan od vrednih pomena igraca je imao jedino Savu Milosevica i Mijatovica a sa druge strane imas gomilu Zvezdinih igraca koji su igrali i osvajali ligu sampiona.Treca skola fudbala u Evropi:sta::haha: Mozda u istocnoj ali i to tesko.....pa gde zaboravi velike Evropske skole fudbala kao sto su :Barselona,Ajaks,PSV,Man.JUnajted,Milan ......Kakva crna Partizanova skola fudbala :haha: Takvi talenti a pre svega 2 godine pukose od tesara i armiraca iz Irske (veliki Samrok) :haha: Ne mogu vise da se smejem zabole me stomak ali gledali su mnogi skauti sinocnu utakmicu pa ce verovatno Barselona kupiti ceo tim Partizana nebi li nekako uzela ligu sampiona dogodine :haha:
 
Jovetic,Nastasic,Ljajic,L.Markovic nasa deca...Oni ce jos dosta godina izgrati znacajnu ulogu u Evropskom i Svetskom fudbalu!
 
Cestitke Partizanu,bili ste bolji.Moja Zvezda treba da pokloni ove svoje zvezdice,Ritopeku ili M.M.Lugu,a posebno ove sto po triputa vraca u ekip/Petkovic,Maksimovic itd/.samo ne zanosite se ni vi Partizanovci stizete nas polako ne beze ni vasa deca dzabe iz kluba.
 
ne zanosite se ni vi Partizanovci stizete nas polako ne beze ni vasa deca dzabe iz kluba.

Kakvo zanosenje. Pa jedva su im nakupili za plate i to isplatili pred derbi. Nije niko lud da igra (radi) bez novaca. Bolje igrati i u manjem klubu al redovno dobijati primanja. Jedino Vosa moze da se pohvali sa suficitom u kasi i to moze da se oslika u narednom prvenstvu.
 
Imali smo veliki peh da nam se povredi Lazovic koji uz Kasalicu,Milivojevica i Milijasa vodi igru Zvezde a i taktika je bila da nasi brzi igraci Lazovic i Kasalica pretrce sporije stopere Partizana a to se povredom Lazovica poremetilo .Imali smo precku Kasalice,onaj slobodnjak Kadua mustafa je ekstra odbranio,nereseno bi bilo realno. Koliko je uspesna skola Partizana govore rezultati svake godine sramotite se u evropi.
 
Imali smo veliki peh da nam se povredi Lazovic koji uz Kasalicu,Milivojevica i Milijasa vodi igru Zvezde a i taktika je bila da nasi brzi igraci Lazovic i Kasalica pretrce sporije stopere Partizana a to se povredom Lazovica poremetilo .Imali smo precku Kasalice,onaj slobodnjak Kadua mustafa je ekstra odbranio,nereseno bi bilo realno. Koliko je uspesna skola Partizana govore rezultati svake godine sramotite se u evropi.
Partizan zasluzeno pobedio ali ne zato sto je dobar vec zato sto mi neznamo nista,ja sam igrao fudbal 7godina bez treninga u nizem rangu takmicenja ali verujem da bi tadasnja ekipa za koju sam igrao bar parirala ovim neznalicama koji brukaju dre Zvezde,mogao bih da pisem do sutra o propustima uprave i o pogresnom izboru igraca,da zanemarimo SA Pinta koji izgleda jedino zna da se raspravlja sa sudijom a nezna da uspostavi sistem igre jer da bi ekipa igrala dobro mora da postoji vizija i sistem(nacin)igre,to imaju svi timovi imala je i Zvezda dok je Robi bio trener bez toga nema uspeha,drugi i najveci problem su sporaci u timu tu mislim na Kapitena koji jedino moze slobodan udarac da izvede jer tada moze da se namesti na levu a da potrci to izgleda nemoze,sa Milijasem u timu mi imamo igraca manje a on je tu samo za prekude a od toga se nezivi,moderan fudbal zahteva pokretljiv vezni red koji se brzo transformise iz odbrane u napad,mi smo sinoc imali Milivojevica koji je pokrivao Garidove greske(garido promasio profesiju)imali smo izgubljenog kadua,Lazovic(pola tima)se povredio ostao je Dobri Kasalica i po meni dobri Dauda jer problem je u veznom redu,napadaci nisu dobili ni jednu loptu a kada se tu doda i super spori Mikic i ocajni Panj Petkovic koji nemoze da doda loptu saigracu do njega tek tada se vidi da Zvezda nema nista od ekipe,jedna velika 0.ove 8 pobede su izborene na misice i to su svi videli.Zvezdi treba podhitno promena celokupnog igrackog kadra i trenera,ima mozda 6-7igraca koji mogu da ostanu a ova boranija treba da se spakuje i ode u pm.
 
Pobedili smo a isto tako mogli smo i da izgubimo. Da je Kasalica ono zabo, druga bi se pesma pevala. Ovaj put ovako a za sledeci videcemo. Vazno je da smo sesti put za redom prvaci (nadam se) i da smo se izjednacili sa Zvezdom po broju osvojenih sampionata drzave.
 
Zvezda - prvak sveta 1 prvak evrope 1 prvak Srbije 25 osvajac kupa 24 Partizan - prvak sveta 0 prvak evrope 0 prvak Srbije 25 osvajac kupa 12

Lepe su to titule ali necemo o tome na koji su nacin i uz ciju pomoc osvojene. Vazna je jedna stvar a to je da se od lepih uspomena i proslosti ne zivi. Cinjenica je da su dva najtrofejnija kluba u nasoj zemlji totale dekintirani.

21.05 1904 - U Parizu je osnovana Svetska fudbalska federacija - FIFA.
 
Poslednja izmena:
Ipak će na kraju biti 11 bodovna razlika, kako Zvezda igra gotovo sigurno da će im i Lale uzeti meru.
 
Ala bi to bio derbi za drugo mesto da je Vosa danas dobila utakmicu. Jbg ovako je sve reseno.
 
Bice to dobra utakmiuca veceras. Mislim da je Bajern u lakoj prednosti, ali veceras navijam za dobar fudbal. Samo da kabelska ne zezne zbog vremena. Sinoc od 20 pa sve danas do 15 sati nismo imali kabelsku TV.
 
I sta kazemo sada za evropski fudbal...da li pocinje dominacija perfidno disciplinovanih Nemaca,pogotovu sto je Bajern i prosle godine igrao u finalu?
 
Ja znam da sam sinoć gledao jednu od najlepših utakmica u životu, a za 3 sata idem da gledam Vojvodina-CZ i verujem da ću se razočarati pristupom igri...
 
Ja znam da sam sinoć gledao jednu od najlepših utakmica u životu, a za 3 sata idem da gledam Vojvodina-CZ i verujem da ću se razočarati pristupom igri...

Sve je reseno u nasem prvenstvu, pa mozda posto su obe ekipe opustene bude i dobra utakmica.

- - - - - - - - - -

Ipak će na kraju biti 11 bodovna razlika, kako Zvezda igra gotovo sigurno da će im i Lale uzeti meru.

Kao sto si rekao.:haha::ppozdrav: A i ti slaninari bas nemaju srca.
 
Dusko Zvezda je igrala sa omladincima, tako da je pobeda Vojvodine bila i ocekivana, na sta su i kladionice ukazivale, kvota pala i ispod 1,6. Inace, ovu sezonu je obelezila dominacija Partizana u igrackom smislu i dominacija Delija u navijackom smislu. Sto se tice LS ovo mi je jedno od najboljih finala, zivo, sa mnogo trcanja, bez ikakvog preteranog taktiziranja, jednostavno - FUDBAL.
 
Dusko Zvezda je igrala sa omladincima, tako da je pobeda Vojvodine bila i ocekivana, na sta su i kladionice ukazivale, kvota pala i ispod 1,6. Inace, ovu sezonu je obelezila dominacija Partizana u igrackom smislu i dominacija Delija u navijackom smislu. Sto se tice LS ovo mi je jedno od najboljih finala, zivo, sa mnogo trcanja, bez ikakvog preteranog taktiziranja, jednostavno - FUDBAL.

Ma znam za Zvezdu da je igrala sa podmladjenim timom no se salim sa delijama.:osmeh:
 
Nazad
Vrh