SPORT-Opšta tema

Zvezda imala vise srece nego pameti,sudija nas pomogo i mijailovic nas spasio jednom ,srecom ovi Islandjani nemaju blage veze pa prolazimo dalje,i danas nas sreca pratila dobili neke levake iz Ukrajine za sledece kolo,one indijance sto prave sacekuse kao juce u KG obesiti na bandere za primer svima .
 
Al je zato Voša odigrala kako dolikuje, bravo... Još će se oni uhodati.... Samo mi žao što Abu ide, jbg, odradio je svoje svetski!
 
Definitivno Vojvodina ima,tj.stvara tim koji ce biti ozbiljan konkurent Partizanu i Zvezdi u ovom trenutku mozda cak i najbolji tim!Meni kao Grobaru se ovaj tim Partizana uopste ne svidja,nema imena i igraca koji mogu da svojim delima rese utakmicu...Otisao mali Markec,Ivanov,Lola,koji su nesto igrali i vukli.Ovi sto su ostali Ninkovic,S.Markovic,Jojic momci realno jako malo znaju i nece to ici ove godine tako lako!Zvezda kao da nije u buli,dovodi pojacanja,reprogramirali drzavne dugove i kao novi zapocinju sezonu!Jos su uradili jednu stvar koji prethodnih godina nisu,doveli su Partizanovo dete,kapitena svih mladjih selekcija a to je bila nasa praksa,no dobro...Videcemo,ali mislim da ove godine mi tesko mozemo do titule,ako se u medjuvremenu neko ozbiljnije ime ne nadje u Humskoj 1
 
Ma lako cemo za prvenstvo, nego mene muci sto mi ni Jermene necemo proci. Ima zvezdasi da nas pomeraju.:osmeh:
 
A.K.99 je pravo pojacanje za Vosu ali ako ode Abubakar opet na istom,nama hitno treba stoper a sprema se bomba Lane mozda dodje u Zvezdu,Dusko 58 iz tvojih usta u Bozje usi, opste slavlje ako ispadnete.
 
Evo da malo izreklamiram novi(stari) sport.U pitanju je Američki fudbal kao sto znate najpopularniji sport u Americi.Ko zna pravila i gleda slozice se samnom da je jako zanimljiv sport za gledanje,pogotovo jos ako ga igraju pripadnice lepseg pola:osmeh: Evo linka za pogledati pa porosudite sami http://www.youtube.com/watch?v=gZcSEE7TuGU Inace utakmice se prate preko kanala Arena 4 svake subote u 23h i nedelje u 24h pa ko voli nek izvoli.
 
Najvise mi se svidja ono "probijanje". Svidja mi se i ono kada su na gomili, ali tu bih voleo da sam dole a one sve na meni.:osmeh:
 
Au bruka ova dva dana srpskog fudbala,okoreli sam zvezdas ali ni vi ni mi nismo ni do srpske lige,zgadio mi se fudbal ocima ga ne mogu videti sve lopte sam pobacao iz dvorista.Pa ova deca nemaju elementarno obrazovanje ko da idu u ova spec odelenja,kartoni ko od sale pa zar niko da im kaze kad treba dobiti karton al zato dzipovi a tek tetovaze i na onoj stvari.Glasajmo da se rasformira liga. . . ogorcen sam.
 
Problem autoriteta trenera je veoma prisutan,nije dzabe Sa Pinto otisao,ne moze trener da govori bravo majstore,ajde igraj samo dobro je,vec mora da bude diktator cija je rec zakon medjutim pod uticajem rukovodstva menadzera treneri nece ili ne smeju da se zameraju mladim igracima i zato je nedisciplina evidentna.Ono sto mi smeta u evro utakmicama je da su nasi klubovi redovno fizicki lose pripremljeni i da smo konstantno sporiji od protivnika.
 
I nije tako loš rezultat kako su pojedinci igrali. Ivanov je igrao više za njih nego za nas a Saša Ilić definitivno jače utakmice u Evropi nemože da igra. Što se tiče Gulana vidi se da mu nedostaju utakmice dosta se gubio u prostoru.
 
Nije igrač po mom ukusu, ali danas se barem zalagao, nisam pomenuo Grbića odličan igrač i biće veliko pojačanje kao i Đemba.
 
Nazad
Vrh