SPORT-Opšta tema

Izgleda da smo ga ugasili veceras.....Ovi moji se jedva krecu po terenu,kao da su ceo dan bili u njivi pa dosli na derbi ...::lose::::lose::
 
Izgleda da smo ga ugasili veceras.....Ovi moji se jedva krecu po terenu,kao da su ceo dan bili u njivi pa dosli na derbi ...::lose::::lose::

Ma krecu se oni dobro samo sto su ovi moji nesto brzi, samo 14 razlike do sada.:osmeh:

Sada je razlika 20 koseva u korist mojih. Zao mi je ali tako je.:haha::ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Jel to dvanaesti put za redom prvaci?:osmeh::ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Bice tu jos dobre kosarke do kraja.:ppozdrav:
Izgleda ste izbaksuzirali jucerasnji mec :osmeh:. Ja se iskreno ne secam da sam gledao gori mec. Posebno je Zvezda je bila katastrofalna, hajde da je Partizan igrao dobro, pa da se kaze, ali onoliko promasenih suteva CZ, strasno :sta:. U svakom slucaju cestitke Partizanu na zasluzenoj tituli.
 
Poslednja izmena:
4sbmm0.jpg
 
Agonija nastavljena,bar evro liga sledece sezone, inace sledeca sezona i za fudbal i za kosarku je odlucujuca i bukvalno ce biti ono ili pukovnici ili pokojnici.
 
Nije samo kod Zvezde tako. Svi su manje vise dekintirani, a kad nema novaca nema ni igre. To je odraz stanja u drzavi nam.
 
Trenutno je razlika izmedju Zvezde i Partizana ogromna i u finansijskom i u rezultatskom delu.Rezultati Zvezde su najgori u istoriji ,kad je Partizan kroz istoriju bio zaredom ovoliko puta prvak i u kosarci i u fudbalu,u kosarci ste bili stigli i do fajnal fora i svima ste tezak protivnik,u fudbalu ste bar ucestvovali u LS i ligi evrope i za to ste uvek dobijali odredjene pare a mi prakticno nista. Za koliko je prodan Spajic a za koliko Markovic,nase neke igrace nece niko ni za dzabe kapiten Zvezde bez obestecenja i nema interesanata.Generalno gledano situacija je losa i kod vas ali kod nas je katastrofa.
 
nije vazno ko je prvi ko je drugi vazno je da nam je reprezentacija toliko losa da se ne secam losijih rezultata ko je kriv za to
 
Iz mog ugla, za reprezentaciju je krivo Mihino eksperimentisanje sa mnogo igraca i njegovi ljubimci poput Scepovica,Maksimovica...koji trenutno nisu dorasli reprezentaciji a ima i krivice samih igraca koji glume neke zvezde pa usput mrze jedni druge.Kriv je naravno i Tole. Djordje Rakic stigo u Zvezdu,nista bez Ninkovica i dva dobra stopera i ostanak Milivojevica,Kasalice,Lazovica,Milunovica...

- - - - - - - - - -

Nesposobna neradnicka uprava prakticno primorala trenera Sa Pinta na ostavku,vazno da im ide plata a sta su uradili to je manje bitno, lesinari.
 
Braco zvezdasi, pa sada nemate ni trenera. Nece da valja to.:osmeh: To je ono o cemu sam pisao. Nema novaca nema ni igraca ni igre. Na zalost to ceka dosta nasih klubova.::lose::
Za upravu sto pises se slazem od reci do reci, tako je i kod drugih. Vazan je rukovodeci kadar i da njima idu plate, i da klima radi uredno u kancelarijama.

- - - - - - - - - -

Dobra sinoc bila utakmica Brazil-Italija 4:2
 
Zemljo cudesa, covek upozorio da nisu nista radili i jos on ispade kriv,a uprava prima platu i za nerad i uvek im je neko drugi kriv,Pinto pogodio u srz problema i Zvezde i drzave, ono sto se radi radi se danas za sutra bez plana i programa a cesto se neradi i nista a plata ide. Slavisa Stojanovic novi trener ni kriv ni duzan novo zrtveno jagnje , ocekujem Brazil-Spanija sudar divova.
 
16.07 1950. Na stadionu "Marakana" u Rio de Žaneiru, Urugvaj je u finalu svetskog prvenstva pobedio Brazil sa 2:1, osvojivši drugi put svetski fudbalski šampionat. Utakmicu je pratilo 199.000 gledalaca.

uruguayanforwardjuanalbertoschiaffino_576x324.jpg
GettyImagesForward Juan Alberto Schiaffino scores an equaliser as Uruguay go on to beat Brazil 2-1 in the 1950 World Cup final in Rio de Janeiro

http://espnfc.com/blog/_/name/espnfcunited/id/7270?cc=5739#
 
Sirak Jermenija-Partizan 1-1 i to na srecu izvukli ,dokle vise sramocenje i urusavanje ugleda srpskog fudbala od strane Partizana i ovako nam je fudbal sav jadan .
 
Jadno je Partizan igrao u Jermeniji. Lukac i Volkov su izvadili stvari. Realno Sirak- Partizan 3:1. Nas fudbal jeste los za Evropu, ali kada tako prolazi Partizan koji je vec sesti put za redom prvak kako li bi tek ostali nasi klubovi. Neko nas mora predstavljati, a posto je on (Partizan) trenutno nas najbolji klub ta obaveza je pripala njemu. Sve je to odraz stanja u drzavi.
 
Nazad
Vrh