SPORT-Opšta tema

A ja majmun išao u BGD da budem "deo istorije".... Baš su me razočarali nije problem izgubiti, nego pristup igri je bio van svake logike... Svaka čast Jagodini...
 
Kup je previse vazna stvar da bi se kalkulisalo, bata bi ostao zapisan u istoriji kao uspesan predsednik sto je vaznije od svakog evra, mozda i gresim . Nego da li je neko obratio paznju na duel Porto-Benfika,Benfika skoro celo prvenstvo bila prva pred derbi imala dva boda prednosti Porto dobio u 92 minutu golom nesudjenog zvezdasa Kelvina ,kakav dobar predznak za subotu... Tema bi mogla da se zove Zvezda sport opsta tema.
 
Kup je previse vazna stvar da bi se kalkulisalo, bata bi ostao zapisan u istoriji kao uspesan predsednik sto je vaznije od svakog evra, mozda i gresim . Nego da li je neko obratio paznju na duel Porto-Benfika,Benfika skoro celo prvenstvo bila prva pred derbi imala dva boda prednosti Porto dobio u 92 minutu golom nesudjenog zvezdasa Kelvina ,kakav dobar predznak za subotu... Tema bi mogla da se zove Zvezda sport opsta tema.


Hahaha,voleli bi to,tesko da ce moci.
 
Ne kazem,Partizanovac sam i voleo bih da pobede,ali...neki predosecaj i splet okolnosti u poslednje vreme me nesto ne uveravaju u to!Daj Boze da gresim...Previse je politike u sportu i to je ono sto ne volim i sto me nervira,u svakom slucaju neka pobedi bolji!
 
Zasluzena nasa pobeda. Pred kraj utakmice nervi Zvezdinih igraca popustili sto je razumljivo i shvatljivo. Teska iscrpljujuca utakmica koja je mnogo znacila za oba tima. Igraci oba tima su pruzili svoj maksimum. Zvezda ravnopravan protivnik u prvom poluvremenu a u drugom je igrala podredjenu ulogu i rezultat je mogao biti ubedljiviji u korist Partizana. Publika za vreme utakmice fer a za pre i posle utakmice cemo cuti. Mislim da cemo sesti put za redom osvojiti titulu.
 
Da se igralo jos 190 minuta partizan ne bi dao gol iz igre,jer su svi sutevi osim slobodnog udarca bili upuceni kao da sutiraju bekovi a ne napadaci.Svaka cast malom Mitrovicu ume glavom ali nije imao srece a ovi ostali (Markovici itd....negativna nula). Ali u svakom slucaju -cestitam na pobedi.::svaka cast::
 
@crni tekir

Jos si pod utiskom i zato tako pises. Pa sta je sve Bajkovic spasio. Kada malo prodje vremena i kada se slegnu utisci drugacije ces razmisljati.
 
realno Partizan ima kakvu takvu skolu fudbala,treca u evropi,i izadje po neki kvalitetan igrac,a zvezda sta,tako da zvazdasi vise srece drugi put.
 
Realno, mora i partizan u nekom derbiju da pobedi:haha:...
A zvezda je morala negde da kiksne, nema veze bice bolje drugi put...
 
Nazad
Vrh