SPORT-Opšta tema

Danas u Golubincima odigrana utakmica lige veterana između domaćeg Jadrana i gostiju iz Kukujevaca.Rezultat nije toliko bitan iako smo mi domaćini pobedili ali treće poluvreme sa našim prijateljima iz Kukujevaca je bilo ono pravo a druženje je potrajalo do kasno u noć.
 
Toletu izgleda ne leze bas naprednjaci ali opasan je on stari lisac .Sto se tice spajanja tema, u temi o Zvezdi bi fokus pisanja trebao da bude o Zvezdi a o ostalom minimalno, dok u temi sport bi trebalo uopsteno o svim sportskim desavanjima .Medjutim, u praksi ima malo ljubitelja sporta na forumu ,pa smo jos razvodnili na dve teme a na obe pisemo prakticno o istom,moze jedna a moze i dve .
 
Надајмо се да неће, ипак више не могу да смислим Бајерн од Барселоне. У фудбалу ми је некако најдраже кад немци настрадају. Увек се са радошћу сећам како их је утепала Звезда тј Ауман, па Манчестер, па Енглези, и ми у ЈАР.
 
Надајмо се да неће, ипак више не могу да смислим Бајерн од Барселоне. У фудбалу ми је некако најдраже кад немци настрадају. Увек се са радошћу сећам како их је утепала Звезда тј Ауман, па Манчестер, па Енглези, и ми у ЈАР.

I ja delim tvoje misljenje i nikako da zaboravim ovu utakmicu:

JUGOSLAVIJA –ZAPADNA NEMAČKA 2:4,
polufinale, Jugoslavija 1976Reprezentacija Zapadne Nemačke, svetski prvak iz 1974, bila je uzdrmana na samom početku polufinalne utakmice golovima Popivode u 18. i Dragana Džajića u 32. minutu prvenstva održanog u Beogradu. Plave je bodrilo oko 70.000 navijača, ali "Nemci su i tada bili Nemci". Flohe je smanjio na 2:1 u 65. minutu, a keca iz rukava Panceri su izvukli s klupe, s koje je u igru ušao Diter Miler i upropastio nas het-trikom. On je u 80. minutu doneo izjednačenje i produžetke, a zatim nam je pocepao mrežu i u 115. i 118. minutu za konačnih 4: 2 za Zapadnu Nemačku. Olakšanje za odličnu generaciju koju su činili Petrović, Buljan, Žungul, Katalinski, Mužinić, Šurjak, Oblak , Peruzović,Vladić, Popivoda, Jerković, Džajić… donekle je stiglo u liku i delu Panenke…
 
Svabe u finalu,navijacu za Dortmund oni imaju i Srbina ,sto se tice lige evrope jedan Srbin ce svakako biti medju pobednicima ili Ivanovic ili Matic .
 
Ja sam navijao za Dortmund od pocetka sezone lige sampiona.Igraju trenutno najlepsi, najbrzi i ubojito napadacki fudbal.
 
Ima nešto u igri Bayerna.Tačno se vidi da imaju jasan cilj i znaju šta hoće.Ovi Španci nešto muljaju pa ako se nešto oteli dobro je .
 
Ja sam nešto očekivao od PSG-a s;obzirom na atmosveru koja je vladala na početku .
 
Mислим да борусија има кључ за игру бајерна, тачније њена игра је по мени доминантна у односу на бајернову. по мени сасвим реално да их победи. али са друге стране не треба заборавити да је бајерн настао као државни пројекат, и ова куповина играча борусије на такав начин је сигнал.


какав је ово баг да сва велика слова претвара у мала. :sta:
 
Nazad
Vrh