SPORT-Opšta tema

Zasto zasluzeno?? Daj mi jedan razlog?? Zna se kako je igrala Zvezda dok nije dosao...dva poraza nisu merilo...
 
I ja sam misljenja da cemo Vladu Vukojicica praviti od blata za kratko vreme....covek je bukvalno napravio ovu ekipu a uprava mu se bas oduzila za uspehe u ovoj godini...::lose::::vadjenje_repe::
 
Od osvajanja kupa igra CZ je krenula silaznom putanjom, pobedjivalo se na suvi kvalitet pojedinaca, nadam se da ce ovo biti dobra sok terapija pred najvazniju utakmicu sezone sa Ranickim u polufinalu F4 ABA lige.
 
Nepotrebna smena ,kup osvojen drugo mesto u jadranskoj ligi, ali Covic je poznat po cestim smenama trenera u Fmp i sto je zanimljivo vecinom su te sok terapije donosile rezultat i nadam se da ce i ova doneti rezultat,pobedu nad Radnickim, mislim da su te ceste promene lose na duge staze jer pored rezultata treba stvoriti i igrace .
 
Odbojkaski klub Crvena zvezda sampion Srbije pobedom 3-0 u finalnoj seriji protiv Partizana, inace vec je osvojen i kup i super kup Srbije , CESTITAMO SAMPIONI .
 
A puno sreće i VOJVODINI 08.05.2013. na JNA stadionu, nek prvi put uzme titulu KUP-a SRBIJE u svojoj istoriji dugoj 99 godina :osmeh: :veseljak:::ppozdrav:
 
Ali fk Partizan se zato trudi da nas veoma cesto obraduje, danas nam vratio osmeh na lica, nadam se da ce nastaviti i dalje u istom ritmu .

I pre sam napisao da ne mogu da prezalim sto je Vosa ispala iz trke. Mnogo je ovako zanimljivije, pa ko nakupi vise bodova njemu titula. To jes nama.:osmeh::ppozdrav: Vreme je da Tole "zaigra".:haha:

Nego nesto se razmisljam da ovu temu spojim sa ovom:http://poljoinfo.com/showthread.php?579-Kada-navijate-jel-navijate-za-ZVEZDU/page21 u jednu. Sta Vi kazete ljudi?
 
Nazad
Vrh