SPORT-Opšta tema

Evo kiks Reala..........................
Bas zanimljiva zavrsnica La Lige..
Šteta što su uspeli da izjednače i to pred sam kraj , ali dobro je i ovako .
La Liga je trenutno najzanimljivija u Evropi i pravi primer drugima kako treba izgledati fudbalsko prvenstvo .
Inače , sinoć se odigrao još jedan derbi u Izraelu , meni nebitno ko je igrao i koji je rezultat ali je prelepo bilo videti pune tribine i kako igrači zajedno sa navijačima u buketiu proslavljaju svaki pogodak (2:2)
Naravno , Izrael je lider u imunizaciji i sada prednjače i u popuštaju svih mera.
Sada će anti-vakseri : Jevreji su to , sve je propaganda , lazu-mazu..........
 
Све је то лепо што си написао али си користио податке који се налазе на интернету. Толико пута се играло са цифрама и бројањем.
Замисли јевреје који не верују никоме и чувају своју нацију јер имају непријатеље са свих страна... и они приме вакцину која није испитана и за коју не постоје докази како ће утицати на њихову будућност. Док у Белорусији нема пандемије (нисам написао да нема вируса) а у свим осталим земљама света има. Док код нас данима умиру по четрдесетак људи и сад одједном се цифре преполове.
Свако нека верује својим очима и својој памети и свом искуству.

Не верујем ни себи кад бројим зато бројим два пута.
 
Gledao sam sinoc na kraju sportskog bloka reportazu se te utakmice ( cini mi se da su neki istoimeni klubovi )

Pune tribine , malte ner jedni drugima stoje na glavi , slika koju odavno nisam video .

Ovo oko vakcine te nisam najbolje razumeo , mislis da je nisu primili , vec koriste svetsku ujdurmu

oko pandemije pa satro oni se svi bockali a u stvari oce da podmase okolne arape i tako ih pocmekaju ?

edit pronadjoh . . .
poslusajte samo komentatora 4:33

neka uzeleli smo se ovoga , dosta nam je vise praznih tribina i ovo je to sto DAJE DUSU FUDBALU .......................................

Nego nesto mi se cini da su nama prazne tribine bile i pre covida19 ?
 
Poslednja izmena:
Они су примили (шта год да су примили) и они су бројали колико год да су избројали, они су једна од најстаријих нација заједно са нама... Њихов премијер ономад рече да се знамо хиљадама година...
Поседују базу знања коју крију као змија ноге и стално је надограђују. Изузетно пазе на своје понашање и планове.
Просто не могу да схватим да се тек тако 'приме' на нешто недовољно испитано.
Опет пишем... Они су примили оно што су они хтели а сами су бројали и сами објавили цифре.
 
Све је то лепо што си написао али си користио податке који се налазе на интернету. Толико пута се играло са цифрама и бројањем.
Замисли јевреје који не верују никоме и чувају своју нацију јер имају непријатеље са свих страна... и они приме вакцину која није испитана и за коју не постоје докази како ће утицати на њихову будућност. Док у Белорусији нема пандемије (нисам написао да нема вируса) а у свим осталим земљама света има. Док код нас данима умиру по четрдесетак људи и сад одједном се цифре преполове.
Свако нека верује својим очима и својој памети и свом искуству.

Не верујем ни себи кад бројим зато бројим два пута.
Slažem se sa tobom u potpunosti.
Ali bi Coci kao dežurni aktivista trebao da te opomene jer nema veze sa sportom.Meni lično ne smeta ako se neko udalji od teme.Ili se samo ja opominjem da trujem temu glupostima.
 
Partizan je u svojoj dugoj istoriji imao fantastican skor sa klubovima sa ostrva i dok nisu kriminalci preuzeli klub nama su ostrvljani sluzili za gol razliku. Za mladju populaciju podsetnik revans mec izmedju Partizana i Kvins Park Rendzersa a u prvom mecu je bilo 6 2 za Kvins Park i valjda su Englezi smatrali da je to zavrsena prica ALI TAKO NISU SMATRALI SIMPATIZERI PARTIZANA 3 sata pred pocetak utakmice krcat stadion 55 000 ljudi i jos 3-4 000 hiljada ljudi ispred stadiona koji su se nadali da ce doci dotoliko zeljene karte i svi apsolutno svi su bili ubedjeni u prolaz u sledece kolo .MI SMO GROBARI NAJACI SMO NAJACI ORILO SE a golman Kvinsa Piter Haker kaze da su mu se noge tresle i da nikada u svom zivotu nije imao prilike da igra u takvom grotlu .On prenosi dalje da se ekipa totalno pogubila i da nisu znali sta ih je snaslo a za navijace Partizana kazu da su ludji i odaniji nego ostrvljani
Sta se napravi sa onakvim klubom ❓
 
Jedna lepa i jedna tuzna vest za sve one kojima je crveno-bela boja na srcu. Deki ce ostati u Zvezdi, a preminuo je Milan Kosanovic do skora desna ruka Milojevica sa kojim je zajedno trasirao povratak na evropsku scenu.
 
Jedna lepa i jedna tuzna vest za sve one kojima je crveno-bela boja na srcu. Deki ce ostati u Zvezdi, a preminuo je Milan Kosanovic do skora desna ruka Milojevica sa kojim je zajedno trasirao povratak na evropsku scenu.
Bas je velika steta za Kosana, veliki covek, veliki strucnjak iz senke.Nikada necu zaboraviti njegove dane u Zvezdi kada smo ulazili u LE p u LS koliko je srecan bio.Mnogo je dao i Zvezdi i Vojvodini i Srbiji.Covek iz senke na zalost otisao prerano.Bas mi je tesko palo. Radio je sa Milojem ali se vratio jer je bio bolestan, jeste bio pozitivan ali mislim da je imao neki veci problem.
 
Prva pobeda Zvezde u nizu utakmica koji verovatno predstoji. Zvezda sa skracenim rosterom na srecu raspolozenim Dobricem i Davidovcem. Lojd umalo da nas kosta na kraju. Jos jedna utakmica u Bg pa idemo u pakao Podgorice.
 
Poslednja izmena:
Jedna lepa i jedna tuzna vest za sve one kojima je crveno-bela boja na srcu. Deki ce ostati u Zvezdi, a preminuo je Milan Kosanovic do skora desna ruka Milojevica sa kojim je zajedno trasirao povratak na evropsku scenu.
Sto se tice Milana Kosanovica coveka koji je ostavio neozbrisiv trag u nasem fudbalu i dao veliki doprinos i uvek bi za ovakvog fudbalskog stratega dao LIKE ali ako stavim LIKE mozda ce ispasti da sam pohvalio NAVODNI Zvezdin povratak na Evropsku scenu a tog povratka na zalost nije ni bilo bilo je neke IZVESTACENE ATMOSFERE protiv trulog Genta i ocajnog i sterilnog Libereca i desetkovanog i nezainteresovanog Hofenhajma a za veliki Milan koji ima madjionicare i zna da napravi mec za uzivanje za fudbalske sladokusce ONI SU NESTO DRLJALI I MRLJALI i koji je efekat bio onakvog mucenja verovatno znaju samo oni i kladionicarski lanci sirom Evrope. Kiprane namerno nisam pomenuo JER TO SIGURNO NIJE POVRATAK NA EURO SCENU a povratak bi trebalo da bude DINAMO Z koji je iscepao Totenhema pocisto pod sa njim
Sto se tice epiteta COVEK IZ SENKE gospodin Kosanovic to sigurno nije jer sve sto je radio radio je otvoreno ,kvalitetno i srcano a koji su ljudi iz senke to se zna i u Srbiji a i na interpolovim poternicama a zna i predsednik Aca koji je i postavljao te ljude iz senke na celna mesta i samim tim uneo neke nove momente u nas fudbal i neka nova pravila i vrednovanja 🆘
Tako da istinski strucnjaci u ovom sportu cesto bivaju na zanemareni i u drugom planu i placaju ceh za sve i svasta ALI OVE IZ SENKE NEPOMERI NIKO ZA ZIVOTA osim mozda samog predsednika ali posto je i predsednik iz senke onda je povratak na svetsku scenu uistinu /NE/ZAGARANTOVAN🚾
 
Zvezda se nije obrukala ni u jednom evropskom mecu, cak je i Omonija solidan tim, i od njih je ispala na penal lutriji, tada tim jos nije imao formu ovaj sadasnji svakako je kvalitetniji.Vazno je da se igrala evropa, Milan je mogao da se pobedi nerazumem cemu omalovazavanje rezultata? Odmah ispada da neko nezaintereosovan i da namesta cak i u evropi kada ne pobedi Zvezdu.Meni licno je drago da se igrala evropa, mnogo je veci uspeh dobiti Liverpul u LS nego Totinhem koji nije bas bio u formi.Neki timovi nisu izborili evropu jer su se obrukali posteno protiv nekih amatera, mislim da je neki Sfintil ili tako nesto, sveti djordje, amateri dobijeni na penal jedva, oa onda cuveni Sarloa kako ga je predstavio Pantic, ja sam rekao i tada da je to tim koji nece biti u prvih pet, sezona je tek pocela i slucajno se nasao tu gde jeste, i sta je bilo svi znamo.Uspeh za nase timove je ulazak u bilo koju od dve grupne faze, zs LS treba veliki budzet i kvalitetan tim ali LE se moze igrati i treba da se igra.
 
Teska i neizvesna utakmica. Ako se ukaze prilika treba resiti u Podgorici. Peta bi bila za infarkt.
 
Nazad
Vrh