SPORT-Opšta tema

Cemu se vi radujete, kad ste toliko mocni prodajte nekog igraca u evropu.
Koga da prodaju kad ovaj mucenik pod laznim imenom Kanga usao u 37 godinu a to je realno mator igrac i za drugu Srpsku ligu a Evropa to nikada nije dovodila
Medjutim sve ce to narod pozlatiti a nema boljeg sponzora od naroda moj dobri Mico967 ali naroda koji umire na aparatima mnogo dugo i bolno .
Djekna jos nije umrla a kad ce ne znamo ❓
 
Доминација :bravo: :veseljak::

Звездаши се радују титули ,лиги шампиона ,лиги Европе..

Комшије чему се ви радујете..
 
Nema mesta radovanju namestenoj tituli.Zna se ko je u Srbiji najjaci tim ali mu nedaju da bude prvi, mozda Vucic neda ili neki manji klubovi koje su nesposobni da pobede pa posle placu kao narikace kada im fale bodovi.izbacuju Omoniju kao da je to sramota Zvezde, igrala se jedna utakmica otislo je na penale, Omonija je igrala ligu evrope svakako a to je merilo valjda, nema tu muljanja. Dok je neko jedva pobedjivao neki Sfintul ili kako se vec zove i to iz penala, pa onda ispao od svemocnog Sarloa koji je tada bio jaci od Junajteda i sada neko treba da nam soli pamet da su oni zasluIli nesto.
 
Ma ajde bre ovde se samo radi o tome da u ovoj raspaloj državi politika određuje sve,pa tako i prvaka države.Tu mislim na sve,koja garnitura je na vlasti taj tim i prosperira.Nemojte da se kažemo i ceo svet nas gleda kako se nameštaju utakmice.
 
Ма откуд намештено. Нема ни једног намештеног гола а ви причате о целом првенству.
 
Elche - Atletiko M 0:1

Upravo zavrseno , neizvesno do samoga kraja , elche imao penal u 89 min ali stativa .

Ne volim nesto posebno Atletiko ali navijam za ovu ekipu da do kraja zadrzi prvo mesto

i Spansko prvenstvo oslobodi dominacije druga 2 velika tima .

Kada se zadnji put desilo da neki 3 klub osvoji nasu ping-pong ligu .

Ako je ista bilo dobro u SFR-jot to je onda odlicno fudbalsko prvenstvo .

Tranzistor u dzepu i svakog vikenda setnja , pracenje rezultata uz obavezan listic

sportske prognoze . Malo-malo pa me neko zaustavi i pita za pojedine rezultate .

Neizvesno bilo najmanje na 6-7 utakmica a ovo danas izgubilo svaku draz .
 
Poslednja izmena:
Elche - Atletiko M 0:1

Upravo zavrseno , neizvesno do samoga kraja , elche imao penal u 89 min ali stativa .

Ne volim nesto posebno Atletiko ali navijam za ovu ekipu da do kraja zadrzi prvo mesto

i Spansko prvenstvo oslobodi dominacije druga 2 velika tima .

Kada se zadnji put desilo da neki 3 klub osvoji nasu ping-pong ligu .

Ako je ista bilo dobro u SFR-jot to je onda odlicno fudbalsko prvenstvo .

Tranzistor u dzepu i svakog vikenda setnja , pracenje rezultata uz obavezan listic

sportske prognoze . Malo-malo pa me neko zaustavi i pita za pojedine rezultate .

Neizvesno bilo najmanje na 6-7 utakmica a ovo danas izgubilo svaku draz .
Jeste, samo je i onda jedan bio JEDNAKIJI od ostalih...Kad se setim slučaja Zjajo, pa onog cirkusa sa Šajberom, prvo pobede 4:0 a onda kao izgube 2:1 itd...
 
Poceo sam da preterujem , evo sada pratim i R Madrid x Osasuna i za sada ( 70min )

Jos Barsi neko da otkine par bodova i bice dobro . . .
 
Dosta je bio bolji Real, trebalo je da povedu jos u prvom poluvremenu.. Ja sam navijac Atletika u Spaniji, ima solidno tezak raspored do kraja, jeste se Barsa zajebala na prosloj utakmici ali sve je to na par bodova, moze da se odluci u poslednjem kolu..
 
Nazad
Vrh