SPORT-Opšta tema

Interesantno , koliko se rdje-vladajuce kamarile ( na celu sa Acom ) nakupilo oko Zvezde :sta:

Nego , da se vratimo pravom fudbalu , Spansko prvenstvo neizvesno do samoga kraja , evo upravo pocinje

(S.K ) direktan prenos Barselona-Atletiko . Nadam se povoljnom ishodu za goste .
 
Poslednja izmena:
To je stara pesma naše mladosti kao i Jedno dete malo.Šteta je skrnaviti za himnu kluba koji živi od stare slave već ihahaj.
Momo-čiji si ti da znam jel da tebranim ili napadam:osmeh:
 
Isto i ja-do raspada Juge.Sada samo pratim međunarodne utakmice a u prvenstvu ne znam ni ko igra.Zamisli utakmicu Zvezda Javor.Kako to zvuči bombastično.
 
A sta radis ovde glumis di dzeja?
Znači opet počinjemo.A šta ti tamo glumiš.
Da li je meni u ovoj temi zabranjen pristup ako tebe ne pitam.Nikakve zle namere nisam imao ali nemoj posle da pričaš kako je moderatorima i članovima neprijatno,naravno opet zbog mene.
 
Poslednja izmena:
Kakve veze post 5407 ima sa sportom? Niko ne moze da ti zabrani da pises ovde, ali trujes temu glupostima. Komentarisi u vezi teme, navijaj za koga hoces, sport je siroka tema. Evo na primer utakmica Igokea- Zvezda. Ne sumnjam da cemo proci u finale, ali se bojim da sa ovom igrom i odnosom neprodjemo lose protiv Buducnosti koja je pocistila Mornar. Mnogo je divljanja u igri Lojda i Voldena, centri su nam bezopasni. Ni Radonja mi ne uliva poverenje.
 
Interesantno , koliko se rdje-vladajuce kamarile ( na celu sa Acom ) nakupilo oko Zvezde :sta:

Nego , da se vratimo pravom fudbalu , Spansko prvenstvo neizvesno do samoga kraja , evo upravo pocinje

(S.K ) direktan prenos Barselona-Atletiko . Nadam se povoljnom ishodu za goste .
Gledao, bilo dosadno i zaspim pred poluvreme.. 😅 Steta za Atletiko, sad Real odlucuje...
 
Kakve veze post 5407 ima sa sportom? Niko ne moze da ti zabrani da pises ovde, ali trujes temu glupostima. Komentarisi u vezi teme, navijaj za koga hoces, sport je siroka tema. Evo na primer utakmica Igokea- Zvezda. Ne sumnjam da cemo proci u finale, ali se bojim da sa ovom igrom i odnosom neprodjemo lose protiv Buducnosti koja je pocistila Mornar. Mnogo je divljanja u igri Lojda i Voldena, centri su nam bezopasni. Ni Radonja mi ne uliva poverenje.
A Momo ti nije di džej.Ako se ne varam u postu 5403 je postavljena takođe pesma.Ali pošto je Momo tvoj saborac na svim frontovima nisam ni očekivao drugačiju reakciju.Naravno ta pesmaje čisto sportska.A ti si odmah krenuo na mene kao da sam ubio nekog.Ali ispuniču ti želju-u poluvremenu ću puštati muziku.Tako je bar uvek na utakmicama.
Još sam i napisao da malo odudara od teme.Samim tim je to značilo izvinjenje.
Izvini-da li si ti moderator u ovoj temi ili predsednik kluba navijača pa bi mi ti sugerisao o čemu treba da pišem.
Ovaj put je u pravu :rolleyes:
Momo-sada si me baš razočarao.A možda i nisi-to si ti.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh