SPORT-Opšta tema

Mozda Super liga Evrope i nije losa ideja gledajuci generalno na podizanje kvaliteta igre .

Svuda u svetu vazi princip ponude i potraznje pa je tako i u fudbalu .

Ipak se sve vrti oko para . Bice dosta kvalitetnih utakmica a samim tim i gledalaca .

Pravi primer za to su americke NBA , NFL i ostale lige koje su zatvorenog tipa , podigli

su nivo igre do savrsenstva i na svaku utakmicu gledaju kao na spektakl .

E sada sto ostala boranija tu nece moci da se umesa to je druga stvara , boranija

neka igra ostala uefina takmicenja i ovu ocerupanu ligu shampiona . Uostalom , tek na

pritisak velikih evropskih timova kup shampiona je promenio format takmicenja u ligu shapiona .
 
Ravice iz ovih dvanaest klubova mudro ćute. Raširili su svi dovoljno noge da im uđe JP morgan sa lovom, ili malo morgen, k'o ono pre par godina..kad ono napraviše SEKU. Jbg-a, dobra jahta od 20 meteri nije ispod 40 miliona evra, treba to zaraditi za par meseci, godinu...
Nije njima lako, treba i njih razumeti, teške su to muke, a vole loptanje, ne bih ja bio u njihovoj koži sad :)
:-
 
Lepa recenica celnika UEFA upucena nabedjenim osnivacima super lige....... Kad su Zvezda i Steaua bili Evropski krem vi ste bili niko i nista......
 
https://sportklub.rs/video/fudbal-v...n=ug.contentexchange.me&utm_medium=referral&u Mec lige sampiona Azije izmedju Uzbekistanskog Pahtakora i Traktora iz Irana i vidi se zavidan kvalitet fudbala odmicu polako svi ulaze se dosta u fudbal na svim meridianima a kod nas se nazalost stagnira .Ako se ovako nastavi ostace nam samo secanja. Zasto mi je ovaj mac zanimljiv zbog bivseg Sartidovog igraca Cerana a sada veterana. Na zalost u ligi sampiona Evrope vrlo malo nasih igraca NESTAJEMO RAZREDILO ne bude li se hitno promenio nas odnos i pristup prema celokupnom stanju bojim se da cemo ikada vise moci da barem pokusamo da se vratimo na svetsku scenu ::pomoc:;
 
Ceran je rodom iz KIkinde 87 godiste.
Ne bih sad mogao da preciziram ali ima sigurno bar 10 tak godina kako Sartid nije u prvoj ligi a ovog momka sam gledao tek kada je dosao i mislim da je cak i nastupao u nekoj od mladih selekcija Srbije i juce bacim pogled covek je vec veteran kad je to vreme protutnjalo ❓
 
Ja nisam rekao da je veteran. Posto se znam sa njegovim caletom mogu ti reci da ih on tamo dobro finansijski brije. Mico ti trecepozivac. :ppozdrav: :);)
 
Моје је мишљење да је сва ова халабука око суперлиге направљена уз знање или чак и садејство уефемафије и да су пуштени пробни балони а да су реакције сасвим очекиване.
Никада мафијаш неће пустити да у његов крај улети друга екипа осим ако је много моћнија. А зна се ко је најмоћнији.
Нека врста суперлиге ће се сигурно направити али у оквиру уефемафије а када ће то бити видећемо...
 
Сад да дочекамо дан младости за још један трофеј. Али ако ту негде буде Симоновић сигурно је наш.
 
Nazad
Vrh