SPORT-Opšta tema

Stariji se sigurno secaju ovoga meca. Bio sam klinac i secam se da smo rano izjutra gledali mec stoleca:


Na zalost Smoki Joe je vec pokojni, a Mohamed Ali je tesko bolestan. Dva neprevazidjena velikana ringa.
 
Skoro sam ga gledao na ARENA-sport kanalu.Prikazuju svake sedmice bokserske klasike.Boks je tada bio mnogo suroviji i gledaniji nego danas.Inace moj stariji sin trenira boks....nisam bas bio za to ali ne treba sputavati decu.Trener ga forsira,kaze da je izuzetno nadaren za boks i radi sa njim svaki radni dan po sat i po' a vikendom po tri sata.::spreman na sve:: Bukvalno ga je stavio pod vojnicki rezim ali mali to radi sa voljom. 2-3 puta sam pokusao da ga nagovorim da trenira nesto sa loptom,nesto lakse i svaki put je bilo uzalud....
 
А што му не кажеш да Звезда нема бокс, и да то није спорт за звездаше. :haha:
 
Nema sta.....jeste prvaci ali medjusobni dueli....nesto vam ne ide u zadnje vreme ::namigivanje:::ppozdrav:

Pa pustamo Vas covece:osmeh:. Liga bi bila totale nezanimljiva, zato sam i napisao da jos Vosa moze nekako da se ugura sa ovih dvoje bar bi ovde imali o cemu da pisemo. Voleo bi da se zakuva do kraja i normalno da mi osvojimo titulu. Desi li se da Vi kiksnete i da se ponovo znacajni odlepimo cemu onda takmicenje:sta: Ko bi dolazio na stadione? I ovako jedva prodaju nesto ulaznica a rashodi profi fudbala su ogromni.
 
Ljuljaj Javore, kruze price da Javor nece igrati u najjacem satavu, navodno prvenstvo im nije bitno,ima prica i o namestaljki, sta ce biti videcemo sutra .
 
Sve mogu da razumem ali....onaj sudija prosle gosine sa Vojvodinom u kupu.....ja bi posle onoga,od sramote poceo da navijam za Fljamuntari (Albanija) :haha:
 
Ред је да се име вољеног клуба изговара правилно ФљамуРтари. :haha:
 
Sve mogu da razumem ali....onaj sudija prosle gosine sa Vojvodinom u kupu.....ja bi posle onoga,od sramote poceo da navijam za Fljamuntari (Albanija) :haha:

Posle te kup utakmice koju je Lala gledao. ode Lala besan na spavanje. Ujutro ustao sav vedar i nasmejan. Pita ga Sosa: "Jel Lalo moj, kako to sinoc besan a jutros sve lepo i nasmejano?" "E Soso moja, sanjao sam predivan san" odgovori njoj Lala. "A sta si to lepo sanjao?" ponovo ce Sosa. A Lala joj sve seretski odgovara: "Sanjao sam Soso moja da idem priko Pancevackog mosta a oni mi tamo trazidu pasos.":haha:

Ovo sam napisao cisto kao smesan vic i nemo da mi neko to shvati politicki.:osmeh:
 
slika438.jpg
Zvezda-Spartak
 
Mozda.... Mozda...Sve je to mozda...Al da ne bi onog penala u drugoj minuti...patlidzan bi odneo gace na stapu...Oderao bi vas Javor samo tako...:haha:
 
Nazad
Vrh