SPORT-Opšta tema

Ipak Abu Bakar Oumaru.:haha:Sad nema prasine vec nam kamencici upadaju u oci....a i cuje se kako puktite....bice da se valjak pregrejao :haha:
 
Prvo su se pre utakmice pomlatile dve zavadjene grupe partizanovih navijaca. Izgleda da ne ide sve kako treba ali ne treba praviti frku. Vosa svakome moze da pomrsi konce. Setite se one utakmice u Becu protiv Rapida.
 
Bruka kako igra Partizan, pojedinci nebi mogli da igraju ni za naš Jadran iz Golubinaca. Nije ni Vojvodina odigrala nešto posebno ali su iskoristili prvu priliku koju su imali na utakmici a onaj šut Alivodića čista slučajnost ali štaje tuje glavu gore i prvo što će se desiti je smena trenera koja je trebala da se desi još u prošloj polusezoni.
 
vojvodina je dobra ekipa,jedino sto cesto kiksaju protiv timova koji su slabiji a inace bi bili u samom vrhu uvek :osmeh:
 
Вермез нема шансе да изневери. Где је он, буде и дешавање. Али, он је само сигнал.
 
Bravo za partizan..Odigrali su bas onako kako treba:haha::haha:...

Sad samo da vam gu....mo jos 4 ce..a i eto ga do ja..ja
 
2q8vpqd.jpg

Moj sincic....
 
@crni tekir

Ajde molim Te, ucis derana od malih nogu kako ne treba.:osmeh: Sin je prava momcina.:bravo:
 
Ha,ha...Dule,deda (moj otac-okoreli partizanovac) svaki dan pokusava da ga podmiti i nagovori da navija za kontra tabor ali ne vredi:haha: vec mu uslo u glavu...A ovo je stariji:haha:
9qbteh.jpg

Slikano za osmi rodjendan (sada ima 11 god.):haha:
 
Nazad
Vrh