SPORT-Opšta tema

Vermezović je odavno trebalo da ode, nevezano za ova dva posrtanja a što se tiče Abubakara pa nije naša odbrana kao vaša da duva sa svih strana.:ppozdrav:
 
Па отишо он, ал му заборављена Тиква, па га еВе опет. :osmeh:
 
Nesto vam ti konji tapkaju u mestu sve bod po bod a ovi sto bauljaju tri pa tri jos ako se pojavi neki potocic pa drven most preko njega ko zna ko zna dokle ce ti vrani konji stici . Nedirajte Vermezovica pa on nam je glavni adut .
 
Опа, победисмо у дублу.
Сад нема друге, мораће да се стави потпис.
 
Gledao sam nocas.Izgubio sam 10 kila zivaca ali vredelo je!Bila je ovo vruca samarcina Amerima,jos na njihovom terenu....Jos danas je ostalo da svetski NO-1 zakuca zadnji ekser u sanduk USA,pa da u ime Boga razmisljamo o sledecem protivniku.:ppozdrav:
 
Prvo gledamo prvu trku moto GP sezone u Cataru i to pod reflektorima a onda tenis.Bilo bi svega da braći Brayan ne uđe voda u uši ,a i moralaje kad su ovi igrali hrabro i muški a i išlo je dobro i to je to....
 
ABU BAKAAAR!!!! Je..m ti zivot,pa taj igrac je pre par godina bio doveden u Zvezdu na probu i tadasnja uprava Zvezde ga odbila kao nedovoljno talentovanog igraca....::jako_besan::
Kakav bi to tandem bio Dauda-Abu Bakar......
 
Pauljevic pogresno dodao loptu a imao slobodna tri saigraca. Alivodicu legla na nogu i bomba u mrezi Partizana. E sada ce da pocne valjanje po terenu a i treba tako. Ko nas hebe kada ne znamo da igramo fudbal. Zao mi je sto i Zvezda nije izgubila samo zato da se zakuva na vrhu tabele do kraja.
 
Nazad
Vrh