SPORT-Opšta tema

Branko ne mogu se svi ljudi na stadionu kontrolisati. Vandala je uvek bilo i bice sa obe strane i sigurno je da takav nacin ponasanja na sportskim takmicenjima treba osudjivati i proterivati sa stadiona. Kazem da sam razocaran kvalitetom utakmice. Malo je pravih pasova i izradjenih akcija bilo na obe strane. Na takvoj utakmici stvorene su samo 2-3 da kazem polu sanse i to slucajno. Sve u svemu losa utakmica po kvalitetu. Da imamo mi dobrih momaka imamo, ali eto sta selektor radi. Gura igrace koji se jedva i u svojim klubovima izbore za KLUPU a ovde ih gura u prvi tim. Nije strasno izgubiti ali izgubiti na taj nacin kao veceras je sramotno.
 
savato o tome ti pricam,sad da mi je da Grci bar nabiju ove jbg ja ih zovem bosance u zenici,da mi bar nesto popravi vece..(ako se neko pita zasto navijam za Grke a ne za BIh,to nije moja drzava,moje je Republika Srpska,u kakvim god granicama da je...ostali me ne zanimaju ni 1 posto..a ako neko misli da nocas u zenici od 35 000 ljudi ima vise od 100 Srba vara se itekako..nema ih n toliko..)
Brankoh tacno igra je ocajna,ocajna,a za navijanje,hmmmm...ako ima pravde za to ce slediti kazne...al posto pravde nema,bice nikome nista...

http://www.pressrs.ba/sr/sport/fudbal/story/35031/(FOTO)+Banjaluka+svim+srcem+uz+"orlove"!.html ovako se u RS navija za Srbiju
 
Katastrofa, ona majmuncina kretencina od selektora, najbolji asistent na klupi ,sta je odigro Stevanovic,Radovanovic,Scepovic koji su oni igraci al nisu oni krivi nego onaj sto ih stavlja u tim, Tosic ne moze da dobaci centarsut trener nista umesto da kaze nekom drugom izvodi slobodnjake, a komentator da sam mogo da ga dovatim hrvati korektni sa ubi Srbina i tako...
 
Branko ne mogu se svi ljudi na stadionu kontrolisati. Vandala je uvek bilo i bice sa obe strane i sigurno je da takav nacin ponasanja na sportskim takmicenjima treba osudjivati i proterivati sa stadiona. Kazem da sam razocaran kvalitetom utakmice. Malo je pravih pasova i izradjenih akcija bilo na obe strane. Na takvoj utakmici stvorene su samo 2-3 da kazem polu sanse i to slucajno. Sve u svemu losa utakmica po kvalitetu. Da imamo mi dobrih momaka imamo, ali eto sta selektor radi. Gura igrace koji se jedva i u svojim klubovima izbore za KLUPU a ovde ih gura u prvi tim. Nije strasno izgubiti ali izgubiti na taj nacin kao veceras je sramotno.
Cika Dule varate se nemamo mi kvalitetnih fudbalera vise,ovi sto sad igraju ovo im je realan domet.Ni reprezentacija Hrvatske nema neke bog zna kakve fudbalere u poredjenu sa nekoliko godina u nazad,ali imaju 2-3 pojedinca velikog kalibra koji vuku konce.
 
Pa dobro ljudi ne moze uvek biti po nasem. Vidim da svi sizimo na selektora pa se nadam da ce se neko i od onih u FSS oglasiti. Neko bi trebao stvarno da stane nogom na loptu i da priupita Mihajlovica cemu takav pocetni sastav tima i normalno da objasni. Ali verujem da u savezu nema coveka tog kalibra i da svi oni u jednu frulu sviraju.
 
putin srecom ne bavim se sportom aktivno nisam zagrizeni spotras inace bi dobijo slom zivaca
 
Dokazano je da su Srbi iz R.Srpske veci Srbi od nas ovde sto zivimo u njoj...Svaka cast ljudi,da smo svi takvi bilo bi sve drugacije i oko sporta i oko politike i zivota uopste!Pozdrav za bracu preko Drine...
 
Pa dobro ljudi ne moze uvek biti po nasem. Vidim da svi sizimo na selektora pa se nadam da ce se neko i od onih u FSS oglasiti. Neko bi trebao stvarno da stane nogom na loptu i da priupita Mihajlovica cemu takav pocetni sastav tima i normalno da objasni. Ali verujem da u savezu nema coveka tog kalibra i da svi oni u jednu frulu sviraju.[/QUOT


Iz FSS da se oglasi????Pa sta ti je cika Dule,bez obraza su oni.
 
zico78 nazalost bavio sam se i profesinalno za pare,sad se bavim amaterski igram fudbal al me opet placaju po utakmici..od 4 god samo sam loptu sutao..mene sto poremeti ovako nesto,2 dana ne spavam..

savato trebao si proci negde kroz RS,kada je Srbija otisla na SP da vidis kako je kad pola grada izadje na ulice..ili kad su igrali Srbija-bih,to vece je ponovo rat bio na ulicama...
 
@rasa02

Ali verujem da u savezu nema coveka tog kalibra i da svi oni u jednu frulu sviraju.

Pa znam zato sam ovo i napisao. Svi oni za iste pare rade, samo sto ih kasnije dele na ravne casti. Eeee kada se desi da neko nekoga zajebe od te mafije onda izadju prave stvari na sunce. kada pocnu da pljuju jedni druge.
 
Molim drustvo za pisanje u kom nece biti nacionalizma i vredjanja na nacionalnoj osnovi.
 
Opet se vrijedja, samo naprijed.

opet ti navalio sa tim vredjanjem,covece pa 5 postova iznad sam napisao i za nasu reprezentaciju da su jos veci levati...imal sta da se ti ne nadjes prozvanim.

ovde nema mesta nacionalizmu nego ekipama,kakve su takve su,za mene su levati...Za mene postoji RS i Srbija,ostali ne..kakve tu veze ima nacionalnost,ti navijaj za Lihnestajn,tvoje pravo..

- - - - - - - - - -

to je uzrecica,nisam tako misli na taj nacin na koji ti mislis...
Ukratko nema veze sa nacionalnoscu,i nemoj da otezemo raspravu o necemo..ovo je navijacka tema,navijaj za koga zelis...necu da se tema zatvori ili postovi brisu zato sto se ti vredjas za sve zivo
 
Nazad
Vrh