SPORT-Opšta tema

Ma kad sam ih video na pocetku,kao babe,nema zivota u njima...a i ovaj ludi selektor,sta on pokusava,jbt ne zove Krasica,Jovanovica,Pantelica... da pokusa da vrati Vidica,ej bre pa samo kad kazes imena pa grmi...
 
Milos Ninkovic,Miralem Sulejmani, Adem Ljajic,Nemanja Matic,Bosko Jankovic,Ljubomir Fejsa...oni ne zasluzuju da igraju a Tomovic,Radovanovic,Stevanovic,Brkic itd zasluzuju....
 
Ma moze da bira eejjj...uredu da podmladi tim,al gde ceo,joj samo kad bi "cacu"(Antica) vratili,al sta ces mi se ne pitamo,i nazalost tim sastavlja FSS...i nazalost tu smo gde smo,ni liga nam nije nista bolja..
 
Rezultat večerašnje utakmice je više stvar iskustva nego igre, ali nisam radi toga počeo pisati komentar već zato jer se u nekim prijašnjim komentarima spominje da srbija ima poznatije igrače možda za vas da ali u ovom sastavu ja sam čuo samo za ivanovića i kolarova a koliko vidim ista stvar je i kod ovih koji su napisali te komentare po pitanju hrvatske reprezentacije. Zato sam baš pogledao na transfermarkt koji mi je uvijek nekakav koliko toliko realan izvor informacija vezanih uz nogomet/fudbal

Hrvatska:
Weltrangliste: Platz 9
Gesamtwert: 180.500.000 €

Srbija:
Weltrangliste: Platz 35
Gesamtwert: 148.950.000 €
 
mbranko ti ako si cuo samo za kolarova i ivanovica ne pratis fudbal,posto svi igraci igraju i stranim jakim klubovima...
Brkic-Udinese
Nastasic-Man,City
Subotic-Borusija,
Tosic-CSKA.i tako dalje..kao sto ja znam gde igraju svi igraci hrvatske od veceras...
tako da...
a na transfermarkt moj drugar vredi 80 000e a igra decko 4 ligu sada za 20 e po utakmici...tako da ti to uopste nije merilo i dosta je netacan sajt
 
I treba da ispadnemo,kada njega niko ne zove,a jos manje postuje.
Coveka u Brazilu obozavaju,a kod nas ga ni neznaju.
Dejan-Petkovic-image.jpg
 
Brazilci su ga ranije ako se dobro secam zvali da igra za njihovu reprezentaciju ali nije hteo jer se nadao da ce nas selektor da ga pozove,nesecam se tacno za koje takmicenje.On je tamo imao prodju pored onakvih majstora fudbala a za nase trenere nije dobar,ccc.
 
Ja se nerviram jel mi jabuke nisu orezane sve i što nisam sejao detelinu i što je mraz ostavio traga na kajsijama i pšenici i što mi se keruša koti i još...
a vi zbog fudbala :sta: 23 čoveka i lopta na terenu.
Bitno da je pobedila SFRJ sve ostalo nije bitno.
 
Druze SFRJ je izgubila odavno!:osmeh: A sa njom i mi svi!

Ovakvih kao sto je Putin koji imaju svoje vizije u fudbalu znam i ja nekolicinu! Mislim od onih koji nikako ne spuste loptu na zemlju i vide realno stanje naseg fudbala! Ljudi pa mi smo sirovina koja je 100 godina daleka od dobrog fudbala.
 
Jeste da i nasi igraci igraju u jakim ligama ali igraju za novce a za reprezentaciju treba i srce ili ti /.uda/ a nasi to nemaju.Ne bi Mihajlovica krivio za sve mada nije po mom ukusu ali vrh FSS bi odmah spustio niz vodu.Svi imaju neke licne interese i to je nasa boljka a bice vala jos dugo.
 
Ja se nerviram jel mi jabuke nisu orezane sve i što nisam sejao detelinu i što je mraz ostavio traga na kajsijama i pšenici i što mi se keruša koti i još...
a vi zbog fudbala :sta: 23 čoveka i lopta na terenu.
Bitno da je pobedila SFRJ sve ostalo nije bitno.
Da sam na tvom mestu,ja bih platio jednog nadnicara za sve to.
 
Danas, pre sat vremena prosao pored sportskog centra "Vujadin Boskov" a tamo treniraju nase zvezde. Najvise me je zacudilo sto dosta ljudi je doslo da ih vidi.
 
Ima talijanu svog bolokanca za takve poslove samo sada je na programu mnogo utakmica pa je prezauzet ali tu mu je sogi za ispomoc.
 
Biće vruće i do kraja neizvesno u Laktašima, parovi su Igokea-Partizan i Crvena Zvezda-Radnički.
 
Nazad
Vrh