SPORT-Opšta tema

Dobar trener je najvaznija karika u timu , treba nam trener koji ce zavesti gvozdenu disciplinu u timu a kakav je ovaj videcemo u narednom periodu .

Red i disciplina se zavodili u vojsci. U fudbalu su profesionalci koji trce i igraju fudbal za pare, a toga u Zvezdi nema. Pa i ovoga Pinto ce kao da plate iz dobrotvornih akcija. Prvi put kada Portugalac ne vidi pare ima da nestane, da ni prasinu za njim videti necete.


Prica se da ce Vam Marakana uskoro na licitaciju.:osmeh: A i ne treba Vam tako veliki stadion, sta ce to Vama kada necete dostici ni kvalifikacije za kup UEFA. Sada ce u naredna dva kola i Vojvodina da Vas zaobidje a mozda i drugi.:osmeh:
 
Pa Partizan ima toliko gledalaca da ni Teleoptik ne moze napuniti , Sa Pintu i svim ostalim trenerima je cast da budu trener nekadasnjeg svetskog sampiona, i vi grobari budite ponosni sto u komsiluku imate svetskog velikana koji je je bio prvak evrope i sveta .
 
Ma i jasam nekad imao 22, izađite iz prošlosti stvarnost je nešto drugo. Ekipa je loše selektirana tako da tu trener nemože da uradi nešto mnogo ali će ipak biti nekog pomaka nadam se dovoljno da budete makar drugi. Igrao sam fudbal dosta dugo ali kvalitet ove naše prve lige takav da je devedesetih godina treća liga bila kvalitetnija.Treba se okrenuti u mnogo kvalitetnijem radu sa mlađim kategorijama jer bez igrača iz svog omladinskog pogona ni jedna ekipa neće moći da izdrži, i nastojati da se zadrže barem koju godinu u našoj ligi.
 
Pa Partizan ima toliko gledalaca da ni Teleoptik ne moze napuniti , Sa Pintu i svim ostalim trenerima je cast da budu trener nekadasnjeg svetskog sampiona, i vi grobari budite ponosni sto u komsiluku imate svetskog velikana koji je je bio prvak evrope i sveta .

Polako prijatelju, nismo se jos nameracili na Marakanu. Mi cemo sebi da napravimo stadion koji cemo moci od nasih primanja da izdrzavamo i nece nam ici na licitaciju.
Nego pustimo sad zezanciju, sta li nas ceka u petak?:sta: Da ne otvaramo novu temu, mozemo i ovde pisati svoje komentare pre utakmice kao i posle meca.


Samo da se podsetimo kako se to radi.
 
Poslednja izmena:
Hrvati nemaju kvalitet kako se prica Modric,Mandzukic ostali nista narocito oni dobijaju utakmice na fanatizam,sve za drzavu,problem smo mi , kada se pogleda Ivanovic Subotic Nastasic Kolarov cetvorka koju bi svi najveci klubovi pozeleli znaci imamo kvaliteta problem su odnosi medju igracima. Nadam se srpskom inatu,kad je najteze pokazi se .
 
Tako je druze.Po imenima smo jaci mi od njih,jos da imamo timski duh...Borusija iz Dortmunda nema velike zvezde kao Real ali ih je bukvalno preslisala u grupnoj fazi lige sampiona.
 
Ima samo jedna nezgodna stvar sto mi moramo da osvojimo sva tri boda, znaci igramo na pobedu ili nista. Bojim se da smo mi svoju sansu propustili u ranijim mecevima i sada bas protiv Hrvata moramo da se vadimo. Bice to jako tesko, ako ustopuju Luku Modrica pola posla je obavljeno. Ali ponavljam, Modric je van serijska klasa i dvojica moraju da ga kontrolisu.
 
Danas nam se resava sudbina u fudbalu. Imal neko ko sme da prognozira rezultat? Ja cu moju prognozu napisati pred utakmicu.
 
Mi necemo sigurno ici na svetsko prvenstvo ali kad' bi veceras pobedili-srce bi mi bilo na mestu! Nemam nista protiv Hrvata ali mnogo su nas potcenili a sebe uzdigli zadnjih dana ::lose::
 
Ja se plasim jedne druge stvari, a to je dizanje tenzija bez potrebe. Moze da se desi vrlo lako da se pomlate, umesto da igraju fudbal i onda ce Platini da razreze kazne pa ce i jedni i drugi da gledaju SP preko TV-a.
 
Voleo bih da grešim, ali mislim da ćemo dobiti 3 komada a nećemo dati ni jedan.
Realno jaci su od nas na papiru, ali to ne mora da znaci nista. I Partizan bezi u prvenstvu Zvezdi 11 bnodova a evo zadnjih nekoliko utakmica Zvezda ga dere. Derbiji su uvek nezvesnost a ovu vecerasnju utakmicu mogu slobodno nazvati derbijem. Nek utakmica prodje bez incidenata i u fer igri a nek pobedi bolji, a to smo mi.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Dosta je kvalitetnih igraca sa obe strane i sa pravom ocekujem dobru i lepu utakmicu.
 
Nazad
Vrh