SPORT-Opšta tema

svako ima pravo da iskaze svoje misljenje za koga navija mi iz RS navijamo za srbiju i sta je tu lose ko voli neka navija za BiH ili hrvasku svako ima svoje favorite
 
Momci vratimo se fudbalu i nasim "vajnim" igracima. Svi smo malo nervozni posle ove nazovimo utakmice ali sta se tu moze. Uvek neko pobedi a neko izgubi, ovaj put mi smo izgubili. Krivce za poraz slobodno oglasite ovde pa cemo na miran i pristojan nacin sve prodiskutovati.
 
@Putin

Ti si mnogo opterećen čovjek. Jel vidiš šta meni piše u lokaciji? I ja živim u RS, i to je moja država, tu sam cijeli život, nikad nisam bio izbjeglica, tu se školovao, tu radim, tu mi se rodilo i dijete. Gdje sam ja npr. nazvao Srbe levatima? I ja sam navijao za Srbiju maloprije, oni su mi domaći al jbga, loše su igrali i to je činjenica. Sad opet navijam za BiH, neću valjda za Grke, tamo neke strance. Da Hrvati igraju sa npr Kinezia, ja bih navijao za Hrvate jer su mi oni opet domaći.

Daj pa nema potrebe da se na svakom koraku pljuje po bosancima i da se u svakoj prilici nazivamo "brabonjcima" i "levatima". Ja sam na ovom forumu jako, jako dugo pa nek se nadje neko ko će posvjedočiti da sam nekoga uvrijedio na vjerskoj ili nacionalnoj osnovi a mene su mnogi jako teško vrijedjali. Nije mi problem što ne voliš ni BiH ni Bosance, tvoja stvar, ali nemoj to prosipati ovdje na forumu, ovo nije mjesto za to.
 
po meni najgora tema na ovom forumu,10 dana se priča o toj utakmici ko da je neznam šta posebno,vraćanje unazad u godine koje bi trebalo koliko je moguće zaboraviti.Valjda ništa narodu u ex YU nije ni ostalo nego bucanje u prsa ko je veći patriota,priznali vi to ili ne ali fudbal između država ex yu se svodi na to.Žalosnooo
 
Ponavljam, moze da se pise samo o fudbalu ili ce tema biti zakljucana a oni koji budu krsili pravila foruma kaznjeni.
 
Da se vratimo temi a tema je Zvezda,jel tako cika Dule?Sa koliko razlike prognozirate da cete da puknete u predstojecem derbiju?
 
Nasa zadnja linija prvi put u ovom sastavu kod Mihajlovica a koliko je prijateljskih utakmica bilo umesto da se tim uigrava on probava 50 igraca, hrvati dva tri igraca ostalo srednja zalost al imaju timski duh, zahvalnost za podrsku braci iz Republike Srpske u ovom tuznom danu .
 
Nije mi jasno da onoga Tosica drzi u timu. Neko je vec napisao da ne moze loptu da dobaci na penaltik. Pa on je trebao da mu se zahvali jos davno. Ne mogu vise da se nerviram, momci ostavljam Vas i nadam se da sutra necu morati da brisem i ispravljam postove a najveca mi je zelja da ne budem sudija i da ne delim kartone. Pozdrav i laka Vam i prijatna noc.
 
Toliko dobrih nasih igraca ne igra, a ovaj ubacuje sve losije i losije.



Sve je Pantic objasnio.

bane objasnio itekako i o politici i fudbalu..
dok se ne ocisti Srbija od repova te Jugoslavije i ocrta svoje granice i sve se slozi tad ce se krenuti napred..I fudbal i poljuprivreda i industrija i sve...takav problem je i kod nas..kako se posvetiti necemu da napredujes kad jos ni granice nisu utvrdjene kako treba a kamo li zakoni i ostalo.
 
Nazad
Vrh