SPORT-Opšta tema

ma djaba se nervirati Hrvati igraju iz srca za svoju reprezentaciju a Srbija samo gleda interes novca zato i gube malte ne svaku utakmicu
 
Pošto nema ovake teme da je otvorimo. Večeras još jedno razočarenje od naših reprezativaca a naročito od onih najiskusnijih. Da se ne zanosimo igrom u drugom delu, protivnik nam je svesno prepustio sredinu terena i iskusno utakmicu priveli kraju.
 
Utakmica kao utakmica me potpuno razocarala. Ocekivao sam dobru i kvalitetnu utakmicu kad ono corak. Od takvih imena sa jedne i druge strane se ocekivalo daleko vise nego sto su pokazali. O greskama Kolarova i Brkica izlisno je i pricati, ali da Mihajlovic od prvog minuta ne postavi Dusana Tadica u sastav je neoprostivo. Cestitke Hrvatima, pobedili su. Organizatori su pokazali da su dobro odradili organizaciju meca. Bilo je malo nakaznog navijanja sa tribina ali ne mogu se sva usta zatvoriti. Zelim plasman Hrvatima na svetsko prvenstvo i dobre rezultate na tom takmicenju.
 
Ma šta se nervirate,čim sam video da ovaj naš predsednik fudbalskog saveza deli plakete njihovim igračima znao sam koliko ima sat...dok god je on na čelu ovog našeg jadnog saveza nema nama napredka!!!A igrače da ne komentarišem,pa bar da su trčali pa da kažeš da su želeli nešto ovako videlo se da ih mrzi.
 
Cim sam video tadica sa josipovicem znao sam da ce taj vampir da namalerise.
Ne krivim Mihajlovica, jer mi jednostavno iz godine u godinu imamo sve losije igrace.
Kada vam dva najjaca kluba igraju sa tamo nekim Javorom,,,, i ostalim selima nema tu kvaliteta.
O Evropi da ne govorimo, daleko smo mi od ostalih.
 
ma sve mi to smrdi nesto da oni nisu smjeli pobijedit morali su izgubit imali su snage ali kilavo se kretali od prve minute
 
Janose pa igraju i dinamo i hajduk sa selima u njihovoj ligi,ali igraci su tu bitni,njihov pristup onom grbu koji nose i zemlji koji predstavljaju..dok god igraju neki manekeni i foliranti od toga nema nista...Pametan je vodja Severne Koreje kad su njegovi izgubili 7-0 od Argentine...cim su stigli u zemlju poslao sve igrace i strucni stab u rudnik na prinudni rad jer brukaju zemlju i naciju..idu u rudnik i placu..ovi nasi boli ih ona stvar,sesce u Bmw i audi q7 i cao narode
 
ma sve mi to smrdi nesto da oni nisu smjeli pobijedit morali su izgubit imali su snage ali kilavo se kretali od prve minute

Pa da neces da kazes da je to bil namestaljka?:sta::haha: Ajde covece nemoj da ti se svi smeju. Izgubili smo sto smo bili losi do bola. Sva sreca sto i Hrvati nisu Bog zna sta pokazali. Sami smo sebe ukopali jos ranije a sada se samo pokazalo da kao tim ne vredimo mnogo. To je realnost i ne mozemo to drugacije gledati.
 
ne kazem na namestaljku ali koda su se prepali hrvata bas zato sto i oni nisu nista bog zna sta pokazali
 
Mi nemamo KULT reprezentacije kao Hrvati i to je nas najveci problem.Mihajlovic pokusava da iznenadi i na kraju iznenadi sam sebe i direktno utice na konacan ishod!Najbolje igrace cuva na klupi,a igraju mu neki levi koji ne znaju pas u noge da daju vec 2-3 metra dalje pa se ovaj ubi da je stigne i izgubi naravno!Brkic golman se ukenjao kao grlica,nije smeo zivu loptu da uhvati u 1 poluvremenu a ne jos da istrci van 3 metra od gola a mogao je i kod 1 i narocito kod drugog gola da intervenise i rascisti situaciju!Kolarov ne igra u Citiju i to su zablude da je dobar igrac,nije Mancini lud sto ga drzi na klupi i sto igra samo KUP utakmice,decko je 0 i ono sto je odigrao u Laciju je njegov vrhunac karijere i kraj.Ivanovic kao kapiten jedini nesto igra ali dzaba,kad mu Mihajlovic ne da da bude ofanzivan i stalno ga opominje i vraca u odbranu a ovaj u Celziju dao golova vise nego Tores!Mali Tadic koji jedini ima smisla da doturi loptu,pronadje igraca a i da gol,sedi na klupi do 65-minuta ejjj...Pusta u startnih 11 Scepovica koji decko ne zna ni sam cime je zasluzio da bude tu gde jeste,a plus je i povredjen igrao i naravno 8 minut,povreda,mrs napolje!Katastrofa sve u svemu...Bosko Jankovic i Nikola Zigic iako sam Partizanovac zasluzili su da igraju kvalifikacije i sa njima bi sigurno bilo bolje,mnogo bolje ali...Naravno i Adem Ljajic i Nemanja MaTIC momci koji su videli kakva je budaletina ovaj Mihajlovic i digli ruke na vreme...
 
Nisu nista narocito pokazali, ali su zato nasi pokazali neverovatno neznanje.

Najbolji predlog je ako vec nemamo sposobnih da igraju neki solidni fudbal, da prekinu ucesca na medjunaodnim takmicenjima.
Dzabe trose pare i brukaju drzavu.
 
Utakmica kao utakmica me potpuno razocarala. Ocekivao sam dobru i kvalitetnu utakmicu kad ono corak. Od takvih imena sa jedne i druge strane se ocekivalo daleko vise nego sto su pokazali. O greskama Kolarova i Brkica izlisno je i pricati, ali da Mihajlovic od prvog minuta ne postavi Dusana Tadica u sastav je neoprostivo. Cestitke Hrvatima, pobedili su. Organizatori su pokazali da su dobro odradili organizaciju meca. Bilo je malo nakaznog navijanja sa tribina ali ne mogu se sva usta zatvoriti. Zelim plasman Hrvatima na svetsko prvenstvo i dobre rezultate na tom takmicenju.
Nema potrebe da kudite svoje igrače,imate dobru momčad, za mene bi realan rezultat bio 2-2, ovaj put sreća je bila na našoj strani. Čestitke igračima obiju ekipa na fer igri, međutim ja da sam sudac prekinuo bih utakmicu kad su navijači započeli s onom pjesmom ubi,ubi s......Jasno mi je da se sva usta nemogu zatvoriti, ali to me jako živcira kao i ona zastava bez obilježja, zna se da je zabranjena ali opet se unjela, istaknula, i HTV je prikazala u krupnom planu....sramota me.
 
savato samo reci Kuzmanovic i Tadic sede na klupi a ubacio Stevanovica i Radovanovica koji igraju u Italiji u sugavim klubovima,ispod svakog su proseka...i obojica Ramadanijevi sticenci,i kasnije kazu nisu price tacne i optuzbe,a i Scepovic isto
Jasno bre...Dobija pare od Ramadanija da forsija njegove igrace kako bi dobio procenat od transfera!Aj mi objasni ko jos moze da se smeje posle utakmice i da kaze bolja reprezentacija je pobedila,OK jesu bolji cestitke,ali sto tvoji najbolji igraci greju klupu,alo majstore???Hrvatska po meni nije odigrala losiju utakmicu na Maksimiru ali isto tako nije skoro ni lakse dobila istu...Nasa igra svela se na 3 suta ka golu Hrvatske za 90 minuta i to bi bilo to!I naravno uvek,ali uvek na vaznim utakmicama nasi odbrambeni ili naprave faul za penal,ili igraju rukom,ili golman istrci pa ga lobuju,ili ovi daju Evrogol sa 40-50 metara,znaci uvek nesto...
 
Nazad
Vrh