SPORT-Opšta tema

Nije se ni čuo.Ne znam šta je hteo tim citiranjem.Šta tu nije istina.Real je protiv vas bio mnogo lošiji nego danas.Nama nije išao šut nikako .Ne znam statistiku ali je očajna.A vi ste protiv Virtusa imali par igrača kojima je išao šut i izgubili ste-e to je mnogo veći problem.Ne znam jesi li gledao tabelu.
 
Убедљива победа Реала и срамотна игра Звезде. Без обзира што нема Боломбоја и штаСеДешаваСа Недовићем требало је боље.
Да су играли озбиљније и да није играла друга постава развалили би нас.

Ово нешто не штима... шта смо доводили Добрића да седи на клупи... Недовић једну игра другу не игра...
Плавшић не може да се састави и није ми јасно зашто нису тражили центра који може да се носи са овом двојицом... а планиран је Ф4?

Кад нема тројки онда се види колико мало ту има кошаркашке игре и колики је утицај тренера.....

Црнци не носе предност....


Овако ћемо опет бити фењераши...
сад када осете остале екипе да смо скинули гаће и да је голо д*пе... :)
 
A šta je istina večeras? Pa kad vas nije išao šut,gde su akcije,gde su prodori,gde je taktika zalizanog maga? Gde je najbolji agresivni igrac u evropi? Normalno da je Real igrao lošije jer mu nismo dozvolili da igra bolje.
Ponizili vas ljudi i udarili samar realnosti.
 
Ко је гледао утакмицу видео је да Жељко није крив за пораз. Погледајте три последња напада... Можда је крив јер је он бирао све те играче и сви су дошли са његовим благословом. Можда је раније могао да води другачије утакмицу.
Он је у свим клубовима имао врхунске играче чак је и у Партизану имао Лесора и Пантера. Сада нема неко звучно име или се бар још нико није тако профилисао.
Али то су његови избори.

Баш као што је Сферопулус дао благослов за све играче који су дошли у Звезду. И сматрам да је морао да има већи утицај на утакмицу. Ако губимо да губимо тесно а не да нас разваљују и да се спрдају с нама.

Мени опет није јасно да ако имаш циљ да будеш у врху а не доведеш центре који се могу барем физички борити са овима из Реала или са Миротићем... И да је Боломбој играо био би у физикалији слабији од ове две шпанске гориле.

Кошарка је спорт за интелигентне...
 
Џонатан Мотли и Хасијел Ривера се помињу као појачања. Гледао сам овог Мотлија у пар видео клипова... јесте по изгледу јачи од овог другог али није то балванска катеорија као ови балвани из Мадрида.... али ајде... имао је неки ниво прошле године...

Колико пара толико и музике... све се своди на то.
 
Mislim da francus u karijeri nije imao sut za pobedu, meni nejasno sto nije krenuo na prodor jer je imao vremena.
Nemoj se zavaravamo da je Danac onako posao na prodor a igrao za Virtus dobio bi faul, isto bi se desilo dal igra za Partizan ili Zvezdu.
 
Е тај би можда могао да се супротстави оним балванима... али док стигне, док се привикне на евролигашку кошарку и град...
To je izgleda tip igrača kao Lesor,Tajrik... (majmun) koji se busa u grudi posle koša i arlauče kao Tarzan.Takvu dvojcu Zvezda da nabavi i naša je EL.Nije Turkoglu prost što je doveo toliko majmuna.
 
Samo da dodam da razumem bezvoljnu igru Zvezde gde sudije idu do te mere da Tavares igra sa 5 ličnih.Protiv Barse i Reala Zvezda treba da izađe,pokloni se publici i ode u svlačionicu.
 
Само да се колеге превише не понадају.... ево га спасилац је дошао по инструкције... Морају да се одраде квадрати у бг-у...




Уз ограду да је ово можда ко зна када фотографисано... али сада се мота по интернетима....

И онај пенал-гол против Чукаричког... немој неко да је споменуо што ће Звезда добијати по два пенала по утакмици....
 
Letelo bi perje da je sviran penal za Čukarički a da nije sviran za Partizan.Stvoriše se odjednom navijači kao da su u najmanju ruku osvojili titulu.Ko je iza organizacije nije teško pogoditi.
 
Nazad
Vrh