SPORT-Opšta tema

A i Švaba onom Senegalcu koji je rušio Šerifa nije dao ni jedan karton,Svirao je za nas samo što je morao.Da je sviran drugi penal (koji bi francuzima sigurno svirao-bila bi druga priča.Kod prvog penala je ladno mogao izvaditi crveni ali...Ništa to ne opravdava te Milojeve kombinatorike.Ispada Bahar bolji.
 
I Bolonja je zabelezila prvu pobedu u evroligi. Fenjeras sa 4 poraza dolazi do pobede.
Kk sudan ( bivsi kk kamerun) je na kolenima, dzaba najtrofejniji trener i gomila crnaca nesto ipak ne stima ( opet).
 
Каква глупо изгубљена утакмица у три последња напада.

Јуче Реал а данас Барселона играли фантастичан фудбал. Права магија.
У суботу један против другог.

рвати очигледно знају да играју ногомет :)

Предлажем да се уместо фудбал ова игра назове лоптомет, мислим да би нам се све преокренуло...
 
I Bolonja je zabelezila prvu pobedu u evroligi. Fenjeras sa 4 poraza dolazi do pobede.
Kk sudan ( bivsi kk kamerun) je na kolenima, dzaba najtrofejniji trener i gomila crnaca nesto ipak ne stima ( opet).
Да није тренер тај који не штима? Сви криви само он није... Ма важи.
 
Da li stvarno misite da je trener nacrtao 7 akcija na kraju meca da sutnu za 3 ? Od kojih je usla jedna. Zadnja cetvrtina katastrofa ofanzivno, forsiranje trojke i zadnja dva napada izgubljene lopte. Povrede dva igraca izbacilo ekipu iz ritma.

Onaj treci plej nije za zavrsnicu.
 
У Обрадовића се не дира. И погледајте како се онај тренер радовао скакао од среће... Чак је било и непристојно... отишао да слави са играчима... Многи ће победити Обрадовића а мислили су да никада у животу неће....

Погледајте разговор који је имао Јанис у којем каже да је увек желео да има домаће играче који су добри и преузимају одговорност као и да их има довољно да вуку екипу.
Можда то фали Партизану. Мада мислим да је и вештина у питању. Увек падну у завршници што је можда последица брзоплетости али и страха од одговорности.
Ко је гледао последња три напада видео је да је Партизан глупо изгубио. (није да ми је мноооого жао :) )

X&O's CHAT PODCAST - Ioannis Sfairopoulos
 
Da li stvarno misite da je trener nacrtao 7 akcija na kraju meca da sutnu za 3 ? Od kojih je usla jedna. Zadnja cetvrtina katastrofa ofanzivno, forsiranje trojke i zadnja dva napada izgubljene lopte. Povrede dva igraca izbacilo ekipu iz ritma.

Onaj treci plej nije za zavrsnicu.
Postoji kolega i utakmica pre tih 7 crtanja gde je Partizan morao da dobije neprepoznatljiv Virtus.Na drugom crtežu je druga ekipa koja ne igra po tome što je Žoc nacrtao.Nije oštrio olovku još kad je osvajaoEL.Vi ga nikada nećete okriviti i zato je on tu gde jeste.Uopšte mi nije jasno kako je izgubio.Virtus je imao katastrofalne i promašaje i izgubljene lopte.Partizan je igrao dobru odbranu-Vidi se pad sad i kod Ntinikine ne zato što je promašio zadnju trojku,). pa i Sterlinga,kod Dejvisa je to već duže vreme.Tajrik izigrava majmuna kao i Lesor i hoće to da se vrati kao bumerang.Da li ste gledali Bolomboja kako se ponaša.Odmah se vraća nazad i mastavlja igru. .Mislite da to ne utiče na inat suprotne ekipe.
 
Postoji kolega i utakmica pre tih 7 crtanja gde je Partizan morao da dobije neprepoznatljiv Virtus.Na drugom crtežu je druga ekipa koja ne igra po tome što je Žoc nacrtao.Nije oštrio olovku još kad je osvajaoEL.Vi ga nikada nećete okriviti i zato je on tu gde jeste.Uopšte mi nije jasno kako je izgubio.Virtus je imao katastrofalne i promašaje i izgubljene lopte.Partizan je igrao dobru odbranu-Vidi se pad sad i kod Ntinikine ne zato što je promašio zadnju trojku,). pa i Sterlinga,kod Dejvisa je to već duže vreme.Tajrik izigrava majmuna kao i Lesor i hoće to da se vrati kao bumerang.Da li ste gledali Bolomboja kako se ponaša.Odmah se vraća nazad i mastavlja igru. .Mislite da to ne utiče na inat suprotne ekipe.
Pusti trojku, pre toga izgibio dve lopte u prelomnim trenucima.

@ pexkap
Jadan vise pratis nas kamerun od vasih senegalaca.
 
Pobeda se moze ocekivati naravno!
Mos misliti 2 igraca manje vise, sta je to za zalizanog maga od trenera?

Ja i dalje verujem da je preokret moguc. Hrabra i pozrtvovana igra Zvezde do sada!
 
Danas ako ne dobijete Real,u nokdaunu su biće 4-a sezona gotova jer ABA sada nema značaj a KLS i Kup nećete igrati.
Gde ste grobari.Izlazite iz rupa.Nije sramota izgubiti.Kada sam pisao da igrate na individualni kvalitet vi se smejete.Zbog podbacivanja nekih vi izgubiste utakmicu.Krivac,Panta.
I još pored loše partije Hezonje i Muse.
Rumenoglu je izjavio da mu je tim neiskusan. :unsure:

Sta kazes Zorane kako vama ide? Za sada neizvesna utakmica,ako Zvezda nastavi ovako hrabro i pre svega takticki spustice ispod 20 razlike.
 
Kako se ljudi sprdaju sa vama pa ovo je presmesno... Da su hteli pukla bi stotka kao od sale i 30+ razlike.

Nego zasto zalizani mag ne koristi raskosni talenat najboljeg defanzivnog igraca i najagresivnieg igraca aba,kls lige kupa itd itd itd... ?

Nisi se tako raspisao onomad protiv bolonje Fenjerasa? 🙂
Jel sam rekao da cu cekati vasu utakmicu protiv Reala,posto ste na sva usta znali zasto smo i kako mi izgubili. I kako je to bio bolan i tezak poraz od velikih 9 razlike. Mi smo igrali kos za kos sa njima do polovine 4-te cetvrtine,sve do nesportskog faula Marinkovica.


Neocekivani poraz prvoplasirane ekipe EL. Zaista sam sokiran.
 
Nazad
Vrh