SPORT-Opšta tema

Najbolji igrači odbrane prave katastrofalne greške.Ili se igraju pred golom ili traljavo reaguju.Nije mi jasno zašto ne ubaci Kangu i Milsona.Ovaj Silas ni za di je nije.Što se sa izmenama čeka 2 poluvreme,Nikad mi to neće biti jasno.
 
Ако се ови повређени не опораве до следећег кола кад долази Барселона биће још веће бруке.
 
Тежак пораз,

Тренер један од криваца
Комбиновањем прекомбиновао да и сами играчи нису знали ко шта игра...

Довели најскупља појачања крилне играче
А сад играмо систем где нам та крила не требају...

Леви бек па десни бек па штопер..
Играчи мењањем позиција изгубе сигурност и праве грешке..

Крило нам игра бека
И од њега се очекује да игра линију назад...
 
Moglo je biti i 10 pa bi se valjda onda Milojević trgnuo.Večito je kompletna ekipa u svom šesnaestercu i šta možeš da očekuješ-pobedu.Kao da je to svim klubovima u Srbiji pa i reprezentaciji u krvi.Kreće utakmicu sa 2 centarfora a Olanjinka pred našom golom.Ko će da ih hrani ako igraš bunker.Kanga bar kad izgubi loptu,padne i dobije prekršaj.On je za te prekide a sedi na klupu a Elšnik ne znam da je ikad ubacio upotrebljivu loptu.
Ja im savetujem da lepo na svaku utakmicu izađu na početak utakmice i neka posle predaju i gotovo,Biće 3:0.
 
Mislim da je vreme da skontate da ovo nije trener za velika dela.Biće vama ovo bolno trežnjenje.
Realno je bilo da igrate Ligu Evrope i da se ne brukate.
Kad ne bi stojali novci iza toga,tako bi najbolje bilo_Oni će svakako dobre pare izvući ali neće dobiti koji bod da nam igra što više klubova.
Vidim sad i u Partizanu crnogorska veza.Di si Bože da nas vidiš.Zvezda jedino što u našem prvenstvu nema nekog protivnika pa lako bude prva.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je mrtva trka čija je odbrana lošija naša ili njihova. Većina nije ni za drugu ligu i onda mi nešto treba da očekujemo neke rezultate.
 
Problem je kvalitet našeg fudbala i lige.Zvezda jeste najbolja u ligi a onda je jasno gde su ostali klubovi.O Partizanu da ne pričamo.
Naravno da bratija neće dati privatizaciju klubova,treba to još da se muze i da preko navijača završavaju neku političku priču.
 
Sudija je kriv . Ono je bio penal na 1:1 za Zvezdu . Na 1:2 sve ni bilo drugacije ali ne vredi sa sudijama . Stalno Zvezdu ostecuju u svemu .
Разбили би нас и да смо дали други гол из пенала и да смо са оваквим тимом играли на Мари пуној навијача и плус да смо имали играча више. Други је то ниво а где је ниво Борусија Дортмунд а где је ниво Реал Мадрида?

Тежак пораз,

Тренер један од криваца
Комбиновањем прекомбиновао да и сами играчи нису знали ко шта игра...

Довели најскупља појачања крилне играче
А сад играмо систем где нам та крила не требају...

Леви бек па десни бек па штопер..
Играчи мењањем позиција изгубе сигурност и праве грешке..

Крило нам игра бека
И од њега се очекује да игра линију назад...
У праву сте... ростер нам је танак а све су то играчи само за своју позицију без могућности да се преоријентишу на неке друге задатке.
Платили смо оног из немачке да нам игра бека и крило а он цео живот тренирао да зашпринта триЈес метара и центрира....
Убацио два нападача као Кикси са Шпанијом... Има и тренерове грешке али да би претумбао екипу ти исти играчи морају да ти верују и да воле клуб до бесвести... а то сада није случај...

Naš fudbal je odavno prestao da bude sport .
Mašina za pranje prljavih para.

Ништа то није другачије ни у свакој другој лиги... финесе су у питању... већ ниво преваре је у питању... Можда тамо не узимају директно паре од играча него им напуне главу да морају да купе добар аутомобил, стан или вилу, разноразне баханалије и ето све паре остану нпр у Енглеској...
Лукави латини мало мало па оптуже арапске клубове за разноразне преваре па онда иде суђење па скупи адвокати па подмићивање... па кад неки мали клуб као нпр. Лестер освоји титулу следеће сезоне им се сруши хеликоптер са преЦедником...
Енглески играчи најплаћенији сви њихови трансфери по 100 милиона а репка им стално губи најважније мечеве... Надувају цене да би крали паре од Амера и Арапа...
 
Nazad
Vrh