SPORT-Opšta tema

Мени је чудно што Плавшић не долази до изражаја. Или се није уклопио у екипу или није по вољи тренера.
Показивао је потенцијал у Меги.
 
Мени је још увек Недовић енигма. Против Барселоне се није видео па смо мислили да је повређен али изгледа да није. Одиграо је ајде да напишем шутерски и погодио важне и потребне поене против Будућности. Мислим да мора боље и да то ради стално.
Ружно су се понели усташоцрногорци када су скандирали да му је жена курва.

И он је има своју ружну епизодицу када је као ''дириговао'' кад су га вређали. То није требао да ради.
 

''Nova – stara lica

U novom sazivu Upravnog odbora, koji ima 13 članova, našli su se i Aleksandar Grujin, direktor takmičenja Košarkaške lige Srbije i Darko Jovičić, kao potpredsednik KSS zadužen za takmičenje. Direktora KLS je predložila njegova baza KS Vojvodine, a istovremene funkcije u Ligi Srbije i UO KSS, nisu u sukobu interesa, jer nisu u funkciji državnih organa, čak i da ova druga, nije volonterskog tipa.

Zato će novi potpredsednik KSS za takmičenje, na prvoj sednici Skupštine prvoligaša, morati da podnese ostavku na mesto čelnog čoveka Udruženja klubova KLS, koju obavlja skoro deceniju i po. Novi predsednik ligaša će, kao i do sada, biti iz klupskog, a ne nekog drugog (biznis, političkog) miljea.''

https://sportklub.n1info.rs/kosarka...tislav-pesic-plata-reprezentacija-srbija-kss/

Директор КЛС је Грујин. Онај који је поштовао прописе и образлагао зашто је прекинута утакмица Партизан - Звезда.
Следи награда за добар рад...

Иначе у односу на Киксија који има (ваљда) 1.2 милиона свака плата већа од те би са правом била оправдана за селектора Пешића (иако и дање мислим да је матори излапели старац али очигледно грешим или не?)
 
Мени је још увек Недовић енигма. Против Барселоне се није видео па смо мислили да је повређен али изгледа да није. Одиграо је ајде да напишем шутерски и погодио важне и потребне поене против Будућности. Мислим да мора боље и да то ради стално.
Ружно су се понели усташоцрногорци када су скандирали да му је жена курва.

И он је има своју ружну епизодицу када је као ''дириговао'' кад су га вређали. То није требао да ради.
koliko sam video to je uzeo od Djokovica foru sto i treba da radi da ne cuti bagri
Meni je on nejasan, nije klinac a izgleda da je u glavu klinac cim nema konstantnost.
Mislim da bi trebalo razmisljati o zestokom lobiranju za licence u EL i istupiti iz ABE, nekako ne znam uopste kako napraviti nasu lisgu, da li tu angazovati Pesica i jos neke bivse kosarkase pa i politicare, menadzere kojima je kosarka na prvom mestu i probati da se napravi ozbiljnija liga.
Jer svake godine gostovanja ce biti sve gora i u CG i u Hrvatskoj
 
Treba da istupe iz ABA lige jer ona više ne daje direktnog učesnika EL.Vidi se da su i Partizan i Zvezda rastrojeni posle duplog kola.Od sledeće godine se EL proširuje na 20 timova pa verovatno oba naša kluba dobiju licencu.
 
Suve inteligencije grobarske :haha: .Morao Meho da vam da da pobedite inače bi hara kiri kolektivno izvršili sa Savom na čelu.
 
Сигуран сам да ће стање бити боље него до сада. Веома важно што је ту Мијатовић јер има искуство из Реала. И његово име ће привући играче. Важно је да се обнови омладински погон. Стање ће се видети од следеће сезоне и делимично од првог прелазног рока.
Ово се не би десило да то главни ''кум'' није аминовао.
За сада су све ово про*ера*ања по новинарима и навијачима Партизана али свака промена је добра.
Немам неко мишљење ни према коме из овог привременог органа али мислим да ће то бити добра прича.
Моје мишљење је да јак Партизан може само да помогне Звезди.

Само да се одрекнете југословенства и све ће бити у реду. И да платите дуг за порез као што су платили КК Партизан и ФК Звезда у шта баш нисам сигуран али ајде...

-----------------------

Сад читам Мијатовић ће да води партизан из даљине... није то добро...
 
Poslednja izmena:
haha brate mili u kojoj ste vi fazi ramisljanja kad jedan Rasim vucicev podguzmi mrav bude spasilac

a i mijat,jos jedna prodana budala svetskog glasa zbog 3,4 zgrade od 5 miliona evra u beogradu
 
Кад је могао предузимач Станковић што не може највећиПромашајПеналаУИсторијиФудбалаСаОвихПростора Мијатовић.
 
pa upravo to i kazem

svi se prodali a veliki srbi u pm

aca stanojevic imao blize 30hilj evra platu u partizanu,za cega????

mogu misliti u zvezdi kako se tek frljaju sa platama
 
Videlo se juce u Pazaru, Rasim vec uveliko radi za Partizan.
ma pusti to

ti ne gledas trezveno jer si zvezdas

svi su oni vucicevi,iako cak ni on nije glavni vec se svako bije za svoju poziciju sto blize njemu


danas nam se Telekom Srbija zvanicno zaduzio za jos 900 MILIONA evra,nasih para koji ce ici njima u dzep

vi se brinete jel zvezda il partizan namesten mec,kao da se nezna da jesu
 
Nazad
Vrh