SPORT-Opšta tema

Negde sam procitao mozda u Sport klubu da je neko izjavio ako izadjemo iz ABE ukanalili smo se.
Ako Covic organizuje sve kako treba onda ima logike izadji iz ABE, pod uslovom da se izlobira gde treba dok je Bodiroga na poziciji i da se gurne jos neko od nasih tamo i onda direktan prolaz 2 nasa kluba, ostale lige iz bivse Juge su u kanalu i to nas ne treba da zanima.
Lakse bi na papiru bilo da se putuje po Srbiji a samim tim se i popularisuje lokalno kosarka.
Zamisljam situaciju Nis ceka gostovanje (Partizan/ZVezde) treniraju u novoj hali u Gadzinom Hanu i idu na rucak u Dusnik u kafani.
 
Negde sam procitao mozda u Sport klubu da je neko izjavio ako izadjemo iz ABE ukanalili smo se.
Ako Covic organizuje sve kako treba onda ima logike izadji iz ABE, pod uslovom da se izlobira gde treba dok je Bodiroga na poziciji i da se gurne jos neko od nasih tamo i onda direktan prolaz 2 nasa kluba, ostale lige iz bivse Juge su u kanalu i to nas ne treba da zanima.
Lakse bi na papiru bilo da se putuje po Srbiji a samim tim se i popularisuje lokalno kosarka.
Zamisljam situaciju Nis ceka gostovanje (Partizan/ZVezde) treniraju u novoj hali u Gadzinom Hanu i idu na rucak u Dusnik u kafani.
u evro kup mozemo
osvojimo evro kup i igramo evroligu

Problem je jer jedan klub tada nece igrati sigurno evroligu
 
Niste vise kk kamerun, sad vam lepse pristaje kk juzni sudan. Da nema ovog vanje marinkovica ne bi znali kako izgleda beli igrac, ovako imate jako crne i manje crne igrace.
Samo ne znam ko ce nam igrati za repku kad partizan svake god dovede dva busa crnaca u ekipu....
 
Штета за Партизан... мислим да је имао победу, мада сам гледао само последњу четвртину.
Јадни Пабло Ласа скаче од среће што ће победити Обрадовића.
Од белаца само Вања Маринковић... е то није добро.
Мислим да Обрадовић може са овим играчима да направи нешто... још увек су сирови...
 
Au bre komse gde ti ode . Jel su grobari zbog toga krivi ? Ti grobari bar skandiraju protiv svevisnjeg za razliku od vas . A kazi ti meni koliko je srba od 11 igraca zapocelo mec protiv Intera .
Maksimovic i Spajic, Drkusic i Krunic srbi iz slovenije i bosne. Posle jos igrali Ilic, Radonjic i Rodic.
Ali sve jedno lose, zato nam je i tu gde jeste repka u fudbalu a bice jos gore jer nema klinaca nego nam igraju ove crne rage.
U kosarci je to malo drugacije u kk zvezda, ima crnaca ali ima i nasih sto igraju ulogu u timu.
 
Par glupih napada i ode utakmica
Ide kontra 3 na 2 igrać dobije bananu umesto da asistira.
Bonga dobio 2 ili 3 banane

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Maksimovic i Spajic, Drkusic i Krunic srbi iz slovenije i bosne. Posle jos igrali Ilic, Radonjic i Rodic.
Ali sve jedno lose, zato nam je i tu gde jeste repka u fudbalu a bice jos gore jer nema klinaca nego nam igraju ove crne rage.
U kosarci je to malo drugacije u kk zvezda, ima crnaca ali ima i nasih sto igraju ulogu u timu.
Eto svestan si sta se desava i kakva je svetla buducnost srpskog sporta . I sto se onda energija gubi na prepucavanje izmedju grobara i delija ? Jel se na taj nacin izbacuje negativna energija i lece kompleksi ciji je veci ?
 
Izgubljena dobijena utakmica.Pomno pratite šta radi Rumenoglu.Neki igrači mu igraju mnogo minuta.Boji se da ih izvede.Dolaziće do zamora najboljih igrača a ostali neuigrani.Šta je Ninikina danas uradio pa i Bonga a odlični igrači.Koliko je Ninikina igrao danas.On je danas Tajrika najviše forsirao.Za par utakmica ako ovako nastavi ili će se povrediti ili naići na nekoga koji će mu odbranom skresati krila i ode u kanal.Samo pratite odluke trenera.Sad ne može opet da se vadi na igrače.
 
Eto svestan si sta se desava i kakva je svetla buducnost srpskog sporta . I sto se onda energija gubi na prepucavanje izmedju grobara i delija ? Jel se na taj nacin izbacuje negativna energija i lece kompleksi ciji je veci ?
Nije meni problem trenutno stanje oko sporta, slicno kao i u drustvu svestan sam svega. Nego me nervira stav grobara sad kad je njima lose u fk, do juce i u kk, kako je pre 15 godina i manje sve bilo med i mleko, ovde kod nas je lose i gore. U kakvom stanju je zvezda bila pre 15 god i manje, tad su pevali k....a gasi se i ostale bljuvotine i sve im bilo potaman, i tole karadzic i tadic, i dacic, i dulo mag. Sve su to ista go....a samo drugo pakovanje sad sa ovim trenutno...
 
Nazad
Vrh