SPORT-Opšta tema

Pa vi takvu igru niste odigrali ni nepamtite.Svi golovi su naše greške a ne zasluga protivnika.
Da li sam negde se referencirao na Partizan?
Partizan nije igrao valjanu utakmicu pa mozda jos od Milosecica tamo 2019/2020
Pricam za vas Zvezdase koji dodjete i kazete dobro smo igrali ali rezultat nije merilo. Ma dajte pa bolji su skuplji
 
kakvi su ovde komentari i likovi to je cudo jedno

zamisli sampion italije dao 4 gola sampionu srbije kakva vest u pm


a kao nise znalo da ce se meriti pre pocetka lige sampiona koliko cemo primiti golova
kao sad cudjenje neko

prosli jedva kvalifikacije za istu i sad neuspeh sto smo izgubili od intera

realno je da sve izgubimo jer smo slabiji od svakog tima

mislim da su zvezda,dinamo i psg prosli najgore ove sezone u ovom formatu sto se tice protivnika

eno brest ni kriv ni duzan ima 2 pobede,igrao protiv sturma i slabog salzburga,sparta ga pukla 3 0 kuci
 
Da li sam negde se referencirao na Partizan?
Partizan nije igrao valjanu utakmicu pa mozda jos od Milosecica tamo 2019/2020
Pricam za vas Zvezdase koji dodjete i kazete dobro smo igrali ali rezultat nije merilo. Ma dajte pa bolji su skuplji
Merilo je rezultat,naravno.Ali je Zvezda pružila dobar otpor i golove primila iz katastrofalnih grešaka pojedinaca.
Naravno da su bolji.To niko ne spori.A da su igrali sa 50% snage,ne pije vodu.Mali Maksimović ih je okrećao ko ringišpil.Mislim da Olanjinka ne može više da igra startera jer je u zadnje vreme van ritma.
 
Ma to igrali ovi sa 50%to je proseravanje i mislim da samo sa nasih prostora imamo tu definiciju.
Igrali su koliko treba da se pobedi, tacka
Tako rade profesionalci
Ova dva kola su dala neke rezultate kao da se igraju kvalifikaije za LS a ne LS.

Ovaj fomrat mi je debilan, bolje da su narpavili 2 grupe od po 18 timova svako sa svakim pa ukrstanja grupe tu bi prstalo samo tako
 
Rekao to od pocetka da je format debilan i da mali klubovi nemaju sta da traze tu u ovom formatu

Isto ti je i sa evroligom u kosarci
 
pa tamo kazi da i moze neko da se probije do 10. mesta pa da nekako ode u playoff ali je F4 idiotizam.
o tome se prica vec godinama i Teodosic je pomenuo to u podkastu(samo on je izgubio 5 ili 7 polufinala/finala zbog loseg dana)
 
Cinjenica je da smo izgubili sa cetiri gola razlike, ali zato ovde neke pacere dobijemo sa cetiri gola razlike i to je trenutna realnost naseg fudbala. Licno sam zadovoljan igrom vecim delom utakmice, kod svih golova prvo nasa kardinalna greska. Cudno je da VAR nije reagovao kod ociglednog igranja rukom kao i brojnim nedosudjenim faulovima nad igracima Zvezde narocito nad Serifom i Maksimovicem, a slicni su za Inter svirani. Ne bi to verovatno nista promenilo, ali ta razlika u kriterijumu je bila ocigledna.
 
Kad mi primimo 4 gola u derbiju onda ide drvlje i kamenje mi smo ponizeni,mi smo ovo mi smo ono,debakal. Vi primite 4 gola u ls nema veze dobro ste igrali,borili ste se i sta ti ja znam kakva jos objasnjenja...

Zamislite sta bi bilo da sam ja napisao posle derbija kako sam zadovoljan igrom Partizana eto momci su dali sve od sebe,trudili su se ali presudio je suvi kvalitet, placen milionima... dvostruki standard sudije itd itd...

Neverovatno kakva objektivnost.
 
samo si zaboravio jednu stvar u svojoj objektivnosti

zvezda je bila prva prosle
partizan drugi na tabeli

partizan je kao i zvezda igrao kvalifikacije za ligu sampiona
ispao od dinamo kijeva u dva meca rezultatom 9-2
kasnije ispao iz jos dva takmicenja kroz kvalifikacije

zvezda nekako uspela da prodje Bodo i igra ligu sampiona ove sezone

drugoplasirani tim nase lige da izgubi glat od prvoplasiranog tima sa 4 0,naravno da je ponizenje,em jos i veciti rivali....koliko puta se desilo da Boka dobije River ili obrnuto iako su jedni slabiji od drugih,pa derbi Seltik Rendzers,Roma Lacio da ne nabrajam dalje

zvezda od dvostrukog sampiona italije u poslednje 3 godine primi 4 komada,pisao sam na koje nacine

od barse cemo mozda i 6 7 komada
 
Ako ima ovde jos uvek objektivnih na obe strane, sta mislite sta ce sada biti u kosarkaskim krugovima?
Partizan s obzirom na broj stranaca ne verujem da planira da igra KLS i kup to je jasno.
Citam jutros Zvezda trazila da se kazni Partizan zbog vredjanja na utakmici Partizan - Borac, sto je apsurd
 
Pa,logično bi bilo da se Partizan kazni alli da i pored novčane kazne povuče i neke konsekvence.Jer je očigledno sa tim ciljem i formirana ekipa da igra samo EL.Samo zbog toga im želim fijasko u EL.I da ako ne igra ni ligu ni kup nema da se kupuje ulaznica u EL pa nek stranci sede i primaju platu.
 
Ako ima ovde jos uvek objektivnih na obe strane, sta mislite sta ce sada biti u kosarkaskim krugovima?

Надам се да ће се успоставити неки ред. Мислим да пијани даниловић није био добар организатор као што је ћоки. А о њему као човеку такође имам огавно мишљење.
Мада ће ћоки и даље да пише саопштења и за КСС и за Звезду.
Да се исфорсира домаћа лига или да се преко АБА направи пролаз ка еуролиги. Ако два клуба добију директну лиценцу неће бити потребе за аба лигом.
Да се обнове млађе категориј и да се створе нови играчи за први тим репрезентације.
Да се створе нови млади трененри. Као и нове поштене судије.
Да се у све светске асоцијације убаце наши људи како би имали утицај на извору догађаја.

Partizan s obzirom na broj stranaca ne verujem da planira da igra KLS i kup to je jasno.

Срамота је за један клуб који се финансира од стране државе директно и посредно преко компанија које раде са државом да не игра кошарлкашку лигу Србије и Куп. И да мислим да је требало да буду кажњени и верујем да ће ћоки једва дочекати да их кроз одговарајуће органе казни ако не буду играли та два такмичења.
Такође мислим да ће Партизан да игра оба такмичења.

Citam jutros Zvezda trazila da se kazni Partizan zbog vredjanja na utakmici Partizan - Borac, sto je apsurd

Апсурд је што се тражи казна за клуб а проблем су навијачи. Мада ни клуб није изузет од кривице. Клуб се није оградио од навијача а требао је него је Обрадовић потписивао као уговор са њима па их је послушао на оној прекинутој утакмици да не играју без навијача. Јесте капитен читао неке поруке али капитен није клуб него клуб треба сам да прекине утакмицу када се вређају било чији чланови породице а вређали су трудну жену и женску децу...
Ни навијачи Звезде ништа нису бољи а то што се оно говедо вређа не погађа никога... осим њега самог...

Кривица је и до АБА лиге која треба оштрије да кажњава испаде навијача играњем пред празним трибинама па ће за два кола лиге сви да буду мирни. Али онда мора да се казне и рвацки и сви остали клубови.

Мене нешто друго интересује...
Ево одговора из АБА лиге написаног на рвацком... да ли су пропозиције и на СрБском језику? Веб презентација је на енглеском!

„Strogo se zabranjuje gledateljima i svim prisutnim osobama na utakmicama vređanje po nacionalnoj, verskoj, rasnoj i spolnoj osnovi, prije, tokom i nakon utakmice“.

U takvim situacijama, kao što sigurno znate, primenjuje se Članak 43.2 Propozicija takmičenja, koji predviđa da delegat utakmice obavesti prvog sudiju, a koji nakon toga primenjuje Pravilnik o radu sudačkog odjela, regulisano tačkama 12.9, 12.10. i 12.11, pomenutog Pravilnika.
 
uefa-mafia
90
 
Gle, coki uvuko klubove u aba sad bi da je rasturi.
sasvim normalno jer jedini ulazemo u klubove---da smo jedan klub bio to zvezda ili partizan koji bi nam bio budzet??? razmilsli malo

cibona,zadar u hrvatskoj jedva opstaju
cedevita olimpija jedini klub u sloveniji
makedonci nista
bosna zivi ocaj
a u crnoj gori vise ne vlada Milo pa i buducnost otisla pod voz

znaci da mi od abe nemamo nista,totalno drugacije okolnosti nego pre primer 17-18 godina a o parama da ne pricam
 
Nazad
Vrh