SPORT-Opšta tema

Није нам сатисфакција што су комшије лако победиле... ми смо се ку*чили са лигом шампиона и са бесним кошаркашким тимом... и најкул тренером Грком али изгледа да ту нешто није у реду и да се коцкице још нису сложиле... шушка се да му се дрма клупа и изгледа да ови што су остали у управи не размишљају као што је ћоки размишљао... или му прете из даљине... ко зна..

У лиги шампиона у фудбалу служимо као џак за ударање за сада... прилагођавамо игру противнику уместо да терамо своју бразду па где год и колико изорали... стално се мења екипа и систем игре... јуче Родић опет грешка па гол... бушни смо позади ко поцепане гаће... иако је играо други тим... али то је Звезда мора као Ман.Сити (за сиротињу) целу утакмицу да набија и има контролу... мада кад погледате ни остали редбуловски и ситијевски развојни клубови не играју савршено...
Али ето погледајте холандске и белгијске клубове и ове из Португалије... цепају мање више... све су то развојни клубови за лиге петице... па скупљају бодове и победе...

Више бих волео да тренер Звезде има систем игре као што је имао Бахар... јбг... какав такав а нисмо га препознали ни њега ни његов систем игре... а избацио два клинца од укупно 15 милиона... него ово што ради Милојевић... прво четри позади па три позади па мурињовски аутобуси а има два пања напред а и ови летећи бекови нису нешто летећи... један систем у европи други у овој нашој порнићарској лиги... али избацио је овог малог Месија који ће сам бити 10+ милиона ако успеју да убеде Иванића да је још повређен... и ако успе да од њега направи играча да личи да га утопе негде...

Играч који ми је запао за око је овај Консеисао син од оног доброг средњака Португалца... мали игра у Јувентусу и добро се показао у ове две утакмице мада је сад добио црвени... Игра другачије од оца јер и позиција је мало другачија али има исто добар пријем и добар пас па и продор... свиђа ми се тренер Мота препознаје младе играче и има неку визију... а није копија Гвардиоле и тог усавршеног тика-така фудбала....
Мали Меси може управо такав да буде... само ако има тај таленат и ако му се пружи шанса... и ако заобиђе сплавове... и ако му не улети којекава манекенка да му упропасти каријеру као Луки Јовићу.... који би био светски играч када би постојао неки тренер који би базирао играу да он буде тај који ће да добија лопту и даје гол... исто као што је то (чини ми се) Мота схватио за Влаховића... па сад овај пуни ли пуни...
Луки Јовићу би највише легао Манчестер јунајтед - брза транзиција тим мада нема ни толику брзину... али мислим да би се тамо надавао голова кад би га неки тренер препознао... овако мислим да после Милана нисам сигуран где ће да игра... плашим се да не дође у Звезду јер је скуп а неисплатив а и овај тим нема тај капацитет да га опслужи без обзира на ове као брзе летеће бекове и крила....
 
Nazad
Vrh