SPORT-Opšta tema

Idealna situacija da Partizan profitira u derbiju.Zadovoljan sam zalaganjem.Nabiti Benfiku u 16 u drugom poluvremenu,nije baš lako.Golovi su naši.Tu je onono što po meni Glazer primi golove koji se ne primaju a odbrani nemoguće. Zvezda je nadigrala Benfiku ali rezultat se broji.Prvi se mačići u vodu bacaju.Ako ovako nastave ulaze u 24.
 
Sigurno je da je moglo bolje, ali sigurno da se nismo osramotili ni sto se tice igre ni sto se tice atmosfere na stadionu. Benfika je pravila manje gresaka i pobedila. Vidi se da je povreda Mimovica ostavila traga, jer smo izgubili Slovenca na sredini.
 
Ajoooj ala će da boli.Realno vam je bila liga Evrope.
Al ajde da vidimo.
Vi da ćutite.Vi ste vaše pokazali.Mi smo se potrudili.Mislim da je greška Milojevića što je promenio koncepciju nakon uvođenja Dalsija.Ali su se u 2 poluvremenu zbili idobro odigrali.Kolega,Benfika je to a vreme će pokazati da će biti među najboljima u našoj grupi.Nije to Lugano.
 
Ajoooj ala će da boli.Realno vam je bila liga Evrope.
Al ajde da vidimo.
sta tu ima da boli

izgubili od benfike
igramo jos sa milanom,interom,barsom,stugartom,monakom,psv-om i jangom

jedini klub koji je igrao kvalifikacije je Yang Bojs

ostali klubovi direktni ucesnici lige samp

Monako drugi u francuskoj
PSV sampion Holandije
Barsa druga u Spaniji
Stutgart drugi u Nemackoj
Milan drugi u Italiji
Inter sampion Italije
Yang Bojs sampion Svajcarske
Benfika druga u Portugalu

sta tu ima da boli ako izgubimo sve meceve,nek mi neko objasni :ROFLMAO:
 
jbg kad vidim protiv kojih igraca ce igrati tim zvezde jbg deluje kao da i igra rekreativno :haha:

danas Di maria i Otamendi

ovog turcina Kokcua sto nam dao drugi gol platila 25miliona


vama u glavi korejac hwang sto ga zvezda platila 8miliona
 
Vi da ćutite.Vi ste vaše pokazali.Mi smo se potrudili.Mislim da je greška Milojevića što je promenio koncepciju nakon uvođenja Dalsija.Ali su se u 2 poluvremenu zbili idobro odigrali.Kolega,Benfika je to a vreme će pokazati da će biti među najboljima u našoj grupi.Nije to Lugano.
Ne postoji nasa grupa.
 
Vi da ćutite.Vi ste vaše pokazali.Mi smo se potrudili.Mislim da je greška Milojevića što je promenio koncepciju nakon uvođenja Dalsija.Ali su se u 2 poluvremenu zbili idobro odigrali.Kolega,Benfika je to a vreme će pokazati da će biti među najboljima u našoj grupi.Nije to Lugano.
Ja licno mislim da je Milojevic trebao da uvede sudiju Ilića,to bi napravilo opasnu prevagu.
Vi ste se napalili na OFK Beograd pa izgoreli od silne zelje.
Što se odmah ljutiš,šalimo se malo. :)
 
Тако близу а тако далеко,

Могли смо бод ишчупати који би нам много значио..

Али резултат је оно што се пише.

Тим је неуигран ,
било је много грешака,
Потребно је време да се нови играчи уиграју и ухвате ритам после краћих и дужих пауза..

Биће то боље кроз месец, два.
 
Koliko mrznje grobara i zavisnosti, ponekad i pakosti da je to previse. Jako vas boli sto je patlidzan u kanalu sto se vidi po komentarima. Kako god, protiv ovolikih para se ne moze, preveliki su to klubovi i budzeti dobro smo i usli u ligu sampiona.
 
Ma nema zavisti,lepo sam rekao da vam je realan domet Liga Evrope.
Mi nismo uopšte merodavni,biće uspeh da klub uopšte se vrati u neku priču,ali no.
Pa šta je Dinamo uradio,gubio 3:0 i onda kao stigao do 3:2 e onda kad ih je razgoropadio i kad je počela kanonada onda ispade najteži poraz u istoriji kluba.
Ajde budite realni i kažite da je ovo jaka liga za vas a i za sve klubove iz bivše Juge tako da moramo se pomiriti da smo trenutno druga liga u odnosu na ove velikane,pri tome tu ne ubrajam Benfiku.Al dobro valjda ćete se osvestiti.
Jeste li videli snimak kada trener Dinama na kraju utakmice pita igrača Bajerna(neću reći kojeg) kao šta je ovo?,jer moral.. toliko?,a on ne konta uopšte šta ga ovaj pita,i da je mogao dao bi još koji gol.
 
uvek bila i bice

tek sada sa ovim formatom ce se to tek vise videti

ono sto je bitno ponavaljam je da ovi mali klubovi udju u dobiju te milione od uefe,tv prava,prodaja igraca itd itd
 
Није лоше... 25. место... боле нас....

Велика грешка управе и стручног штаба што нису обезбедили бекове као ни здраве одбрамбене играче.
Испада да су Дркушић и Радоњић џаба седели на клупи кад нису могли да играју.
Могли су да лиценцирају бекове из омладинаца боље би закрпили рупу него што су изгубили Елшника из средине...
Веома неозбиљно за овакав тим и за овакво такмичење.

Није Бенфика показала ништа... Да су хтели и да су играли на максимуму добили би пет комада. Одрадили су друго полувреме рутински.
 
Ma nema zavisti,lepo sam rekao da vam je realan domet Liga Evrope.
Mi nismo uopšte merodavni,biće uspeh da klub uopšte se vrati u neku priču,ali no.
Pa šta je Dinamo uradio,gubio 3:0 i onda kao stigao do 3:2 e onda kad ih je razgoropadio i kad je počela kanonada onda ispade najteži poraz u istoriji kluba.
Ajde budite realni i kažite da je ovo jaka liga za vas a i za sve klubove iz bivše Juge tako da moramo se pomiriti da smo trenutno druga liga u odnosu na ove velikane,pri tome tu ne ubrajam Benfiku.Al dobro valjda ćete se osvestiti.
Jeste li videli snimak kada trener Dinama na kraju utakmice pita igrača Bajerna(neću reći kojeg) kao šta je ovo?,jer moral.. toliko?,a on ne konta uopšte šta ga ovaj pita,i da je mogao dao bi još koji gol.
Važno je da se bore.Naravno da igramo sa mnogo skupljim klubovima.Ovakvom borbenošću možda nešto i uprcaju.
Vaši su se vukli po terenu u svih 6 utakmica kao da su sišli sa planine.Osramotili srpski fudbal.
 
Nazad
Vrh