SPORT-Opšta tema

Sve u svemu, od liĝe šampiona profitiraće terza. Nemamo mi šta da se nadamo protiv velikana, ali lepo je da se igra i osvoji novac. Mnogo igrača došlo u 12 h, neuigrani, a dobar deo i u slaboj kondiciji i formi. Da je bilo sreće, ili prisebnosti, na ktaju je moglo biti 2:2.
 
Ako su Vanja i Nemanja povređeni,nije mi jasno šta rade na klupi.Ne znam da li je mali Simić bio u protokolu-on je bio dobar,Stefan a ne da sve isprebcuje.Olanjinku je trebao menjati još u prvom poluvremenu-5 lopti je dao protivniku a igralo se uglavnom preko leve strane..Komplikuje život.Nije dobar od kad j postigao ona 2 gola.Ne može se reći da se ne bori.
 
Jel si mislio na Boska Simica 🤗
Zvezda bez Hvanga je upola losija . Bas sam hvalio tog igraca i videlo se da zna i oseca igru i prodaju ga . Retardi
 
Ma ovo počela ABA, Zvezda lagano izgubila.
Mislio sam da je neki pripremni turnir.
Vidim sada edin napisao prvo kolo.
Znači sutra Čović kreće turneju gostovanja i naricanja

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
461067918_1344972506920643_5174610613538370315_n.jpg
 
Ma kakve crne muke mislim da nije postoja navijac Partizana koji je verovao da uopste i nereseno mozemo izvuci. 2 puta miloscu bozijom smo izbegli debakl, 3 puta bi bilo mnogo za ovaj ubijeni Partizan.
 
Nije lepo od Zvezde što im ne dade 3 boda-jer bi prvenstvo imalo smisla.Smejali su nam se posle IMT a gle sad.
Tako nam se smeju zbog Dubaija a nastavak će se videti a i ABA je izgubila na važnosti.
 
Gori ste vi cigani od nas.Ako gađate vaše ,što gađate naše igrače topovskim udarima.Ispašćete još jadni do kraja.Sve vam smeta.Nas ne možete da pobedite ali ima one koje možete.Ne znam kako Stanoje nije pomenuo sudije.
 
Nazad
Vrh