SPORT-Opšta tema

Ja sam napisao sta sam video sopstvenim ocima , (znaci nikakve montaze ) ,a to da li treba biti ljubomoran ili ne , ne bih da komentarisem . Dosta pametniji od mene su davno rekli : "Cega se pametan stidi ,".......nastavak znamo .
 
Biće i vas po novinama i ima vas ali u drugom kontekstu.Šta vama tu smeta što najavljuju prvu utakmicu LŠ po novom sistemu.Smeta vam iz razloga što ste vi uspeli iz 3 takmičenja da ispadnete.Misli da je bolje po vas da uzmete metlu i da počnete sa čišćenjem svog dvorišta.
 
Sta si ti video?? Na postavljenoj slici navodno sa kioska, Informer je od 13 09 2024. Pronadji mi Kurir, Novosti ili neke druge novine sa tim datumom i takvom naslovnom stranicom.
 
Ne smeta nama nego je zanimljivo koliko se divite sistemu jedan čovek, jedna partija, jedan klub... i sve to da bi se skrenulo sa teme problema i blata u koje ovo društvo klizi.

Naši fudbaleri još samo iz aviona nisu ispali. :D
 
A ko se divi sistemu i jednom čoveku,partiji.Ako misliš na mene-zajebo si se i to debelo.
Pa i Partizan je partijski,cela liga je partijska.Vama ni kožne čakšire ne pomažu.Partija je svima i u kuće ušla-Samo postoji razlika gde neko ni ne reaguje na njih i navija za svoj klub dok drugi bojkotuju svoj klub zbog te iste partije.
 
Da li su tim avionom pilotirali Tomislav Karadzic i Mirko Marjanovic?? Dva coveka jedna partija?? Kratko vam je pamcenje.
 
Gledao li je neko gostovanje Nemanje Vidića u Radaru?
Ako niste pogledajte i manite više ovo beskrajno tupljenje oko našeg fudbala.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Gledao li je neko gostovanje Nemanje Vidića u Radaru?
Ako niste pogledajte i manite više ovo beskrajno tupljenje oko našeg fudbala.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ova starija grupa kolega sa foruma vise voli staru gardu poput Dzajica i Piksija . Nista im ne bi znacilo da odgledaju 🤣
 
Nazad
Vrh