SPORT-Opšta tema

Гледао сам КЗН и лепо се види да Станојевић није добио топовски удар... Велика масница на челу изнад и око фластера и као да му је ударен нос. Као да су га претукли и то добро претукли.
Срамота за фудбал и срамота за Партизан.
У праву је голман Партизана... држава мора да подигне Партизан.. само да се ослободи оног префикса југословенски... кад буде СрБски клуб тада ће да добије и помоћ.
А Обрадовић је први који заговара да остане југословенски...

''„Po ovom pitanju, vi imate moj stav, kao što ću da kažem nešto na pitanje da li treba Partizan da promeni ime. Zbog čega? To je pitanje za navijače, to niko drugi ne može da odluči, kako će da se zove, da li će i dalje da stoji JSD ili šta god. Što se mene tiče, to da ne bi bilo zabune, to ime treba da ostane, to je ono što ja mislim“, kaže on.''

https://n1info.rs/vesti/zeljko-obra...-navijaci-protiv-mene-to-bi-bio-znak-da-odem/
 
Poslednja izmena:
Svaka cast Rajku Miticu, ali za mene dok sam ziv Zvezdin stadion se zove Marakana. Tako i Partizanu ne vredi da promeni tu jednu rec u svom nazivu za uvek ce ostati Jugoslovensko Sportsko Drustvo i pravim Grobarima to sigurno ne smeta.
 
Гледао сам КЗН и лепо се види да Станојевић није добио топовски удар... Велика масница на челу изнад и око фластера и као да му је ударен нос. Као да су га претукли и то добро претукли.
Срамота за фудбал и срамота за Партизан.
У праву је голман Партизана... држава мора да подигне Партизан.. само да се ослободи оног префикса југословенски... кад буде СрБски клуб тада ће да добије и помоћ.
А Обрадовић је први који заговара да остане југословенски...

''„Po ovom pitanju, vi imate moj stav, kao što ću da kažem nešto na pitanje da li treba Partizan da promeni ime. Zbog čega? To je pitanje za navijače, to niko drugi ne može da odluči, kako će da se zove, da li će i dalje da stoji JSD ili šta god. Što se mene tiče, to da ne bi bilo zabune, to ime treba da ostane, to je ono što ja mislim“, kaže on.''

https://n1info.rs/vesti/zeljko-obra...-navijaci-protiv-mene-to-bi-bio-znak-da-odem/
Dobio je prilikom izlaska sa terena na par meraea od njega.
Jovanović je sve lepo napričao samo nije komentarisao njegovo ponašanje i provokaciju kada je Šerif trebao da izvede penal.
 
Marakana je i u Brazilu, a to kako cemo mi nazivati nas stadion vas nije briga. Da li znas gde je stadion Jugoslovenske narodne armije??
 
Niko ne spominje da je jedino pravo i ispravno resenje privatizacija . Toliko o vama i vasem razmisljanju ( odnosi se na sve klubove ) .
 
Niko ne spominje da je jedino pravo i ispravno resenje privatizacija . Toliko o vama i vasem razmisljanju ( odnosi se na sve klubove ) .
Samo privatizacija i samo skidanje sa drzavne sise.
Automatski se rese vise stvari, navijaci tj bande, mafija u upravama. Samim tim bi se mafije resili jer sada porodica ili da kazem Don Terza vedri i oblaci.
Za pocetak uraditi u fudbalu sa oba kluba, posle nekoliko godina kada se vidi da to funkcionise mnogo bolje onda i u kosarci.
Zabraniti odredjneim figurama bavljene sportom.
ALi nikada ovo se nece desiti
 
Svaka cast Rajku Miticu, ali za mene dok sam ziv Zvezdin stadion se zove Marakana. Tako i Partizanu ne vredi da promeni tu jednu rec u svom nazivu za uvek ce ostati Jugoslovensko Sportsko Drustvo i pravim Grobarima to sigurno ne smeta.
Rajko Mitic je cetnik i jedan uz Drazu Mihaljovica covek,metak nije dobio iz prostog razloga od crvenih idiota jer je je igrao fantasticno fudbal
Zivot menjao za komuniste i fudbal
 
U cetnickom pokretu pored Rajka Mitica bili su i Aca Obradovic, Aleksandar Nikolic, Bora Stankovic. Interesantno da su svi posle rata bili u Zvezdi. Zato za Zvezdu i kazu da je Srpski klub. Kao odgovor tom Srpskom sportskom drustvu sest meseci kasnije osnovan je JSD Partizan. Sakupljen iz cele Juge i uglavnom po naredjenju vojnog vrha.
 
Eno Stanoje ponudio ostavku posle 4-0. Bar ima obraz. Jedan drugi trener Partizana ima skor 8-0 sa Zvezdom i sav je u licu crven od sramote, ali ni ne pomislja na ostavku.
 
Nazad
Vrh