SPORT-Opšta tema

Dzudista Crvene Zvezde i reprezentativac Srbije Nemanja Majdov kaznjen je od strane svetske dzudo organizacije sa pet meseci suspenzije na svim takmicenjima. Razlog, prekrstio se pre pocetka borbe na olimpijskim igrama.
 
Gde si procitao to ? Evo ja nisam pratio vesti ali mogu da kazem da je lepo sto pratis informer i jos im verujes .
Ako se dobro secam malo je kakio kada je izgubio i zalio se na sudije i pricao kako su OI satanisticke i takve stvari . Pre ce biti zbog toga ali ajde da gresim .
 
SAd bi stvarno trebali da ih pustimo u derbiju da bi prvenstvo bilo interesantnije a ne da bude rešeno do 10-og kola.

Ako misliš na LŠ neka sve izgubimo ali smo učestvovali za razliku od vas.
Zorane nemislim na LŠ nego na nešto drugo što vi ne možete ili ne želite da vidite. Lično mislim da se Zvezda neće obrukati u LŠ.
 
Ko je gledao Paris Partizan.Jedva ih pobediše-Pa kad naiđu na malo kruće i izgube par utakmica ima da se potuku međusobno.Tu nema timske igre nego svako hoće da se istakne.Malo bolja odbrana rešava to.Jedino je sramota da sami crnci igraju i tek po koji minut dobiju naši.To više nije Partizan.
 
To je i zasluzio a borio se kao neka strina . Batica nije znao pre OI sta je to pa se posle prosvetlio .
Evo ti paste sta je pricao :
„Satanistički smećari, seme im se sudijsko zatrovalo. Diskvalifikovati me nakon dve minute i ne pružiti mi šansu da uopšte pokažem bilo šta… Jesu vam to te vrednosti i taj sport i Olimpijske igre, smećari obični? To vam je sve, vratiće vam se svaka suza go**a satanistička“, objavio je Majdov i potom dodao:

„Jedino tako me i možete zaustaviti klošari. Džudo uništen i popi*an sport. Sto odsto sudijska kontrola ishoda meča… Prođe onaj koji hoće da se sagne i da im se klanja. E pa to od mene nećete dočekati nikada, takva medalja mi i ne treba, smećari nesretni. Četiri godine nas nabijaju, 15 kvalifikacija, ćutiš jer da te ne oštete na Olimpijadi i dođeš i opet klasika, pošalji ga kući dok se još nije ni zagrejao“, rekao je tada Majdov.
 
Sad kad si tako pametan nadji zvanicno obavestenje koje se nalazi na sajtu krovne svetske dzudo organizacije gde se kaze da je kaznjen zbog religijskog oglasavanja tokom borbe. Ili podrzavas ta govna?? Da te podsetim da su sudije ostetile i Aleksandra Kukolja takodje naseg takmicara koji je bio kandidat za medalju. Kad ti sudije bace u vodu sest meseci priprema tesko je ostati miran.
 
Video sam da je zvanicno to sto si rekao ali su to lepo iskoristili zbog ovoga . Takmicio se on i posle u grupnoj borbi i opet nikog nije pobedio u tri meca .
 
Милан има страшан напад али одбрана и није непробојна.
С друге стране Штутгарт делује као озбиљна екипа.

Звезди неће бити лако...
 
Таман сам хтео да неће бити нимало лако са Бенфиком кад они дадоше гол.
 
За све је крив мађиа... Опет је давао интервјуе како је Звезда ненадјебива и да је домаћа лига ништа а да је лига шампиона тамо где припадамо... И против Партизана има да нађ се тресу гаће...
Најбољи прелазни рок икада... А ома да љубе Родића у ону ствар да игра бека... бекове немамо...

Олајинка је лоше одиграо... Голман је примио почетнички гол у свој угао... Борјане врати се све ти је опроштено...
Писао сам да ћемо патити са голманима још три године... карма је курва...

Нисам приметио да ова двојица који су ненадјебиво најављивани и скупо плаћени, центарфор и крило, да су донели предност.

И стручни штаб није знао где бије кад се Мимовић повредио...

У сваком случају рачунали смо да са ова три бода имамо осам... Али како играју милански клубови нисам сигуран да ли ћемо искамчити неки бод...

Барселона губи у Монаку и можда неће ни добити... Тако да ће између осталих утакмица да се ваде и код нас...

Сва срећа да су рвати добили девет комада... да се надамо да ми нећемо баш толико...
 
За све је крив мађиа... Опет је давао интервјуе како је Звезда ненадјебива и да је домаћа лига ништа а да је лига шампиона тамо где припадамо... И против Партизана има да нађ се тресу гаће...
Најбољи прелазни рок икада... А ома да љубе Родића у ону ствар да игра бека... бекове немамо...

Олајинка је лоше одиграо... Голман је примио почетнички гол у свој угао... Борјане врати се све ти је опроштено...
Писао сам да ћемо патити са голманима још три године... карма је курва...

Нисам приметио да ова двојица који су ненадјебиво најављивани и скупо плаћени, центарфор и крило, да су донели предност.

И стручни штаб није знао где бије кад се Мимовић повредио...

У сваком случају рачунали смо да са ова три бода имамо осам... Али како играју милански клубови нисам сигуран да ли ћемо искамчити неки бод...

Барселона губи у Монаку и можда неће ни добити... Тако да ће између осталих утакмица да се ваде и код нас...

Сва срећа да су рвати добили девет комада... да се надамо да ми нећемо баш толико...
al si se nalupao sada,svaka ti cast :haha:

bolji posed lopte 58 prema 42

13 udaraca oni 10

7 kornera oni 1

dve greske Radeta Krunica nas kostala oba gola,danas je bio bas ocajan
Duarte slab,Serif danas mnogo bolji
glupo smo izgubili ali jbg
ovaj format je tek sad ubica za male klubove,bitno je samo da se udje i uzme ti 20miliona evra
neki veci uspeh manjih klubova pisi propalo
 
ako sam dobro pregledao vesti svi pisu da je zvezda izgubila


nego zasto FSS uvek veciti derbi stavlja posle neke zvezdine evropske utakmice???
 
Nazad
Vrh