Slobodna diskusija o traktorima

Za 533 sam kupio teleoptikovu ac pumpu, nakon 120 sati je stala, puknule usice sto drze membranu, vratio u trgovinu i dobio drugu.....toliko o kvaliteti, a drugi 533 je imao valjda tursku, s njom dosao, s njom i otisao.....

Nikad mi nije nafta procurila u karter, iako uvijek pri paljenju izvadim mjerac ulja, onda se osjecam sigurno i mogu upaliti traktor.....
 
Za 533 sam kupio teleoptikovu ac pumpu, nakon 120 sati je stala, puknule usice sto drze membranu, vratio u trgovinu i dobio drugu.....toliko o kvaliteti, a drugi 533 je imao valjda tursku, s njom dosao, s njom i otisao.....

Nikad mi nije nafta procurila u karter, iako uvijek pri paljenju izvadim mjerac ulja, onda se osjecam sigurno i mogu upaliti traktor.....
Што вадиш мерач?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Nije samo problem ac pumpa, moze dobiti i preko grijaca.....na nekim 533 sam vidio da imaju malo pipicu na crijevu koje dovodi gorivo iz rezervoara do grijaca, pa su s tim rijesili taj problem....

Al neznam jel bilo original, jer na nekoliko njih je pipica bila ista, moj nijedan traktor nije imao
 
Moj ima malu slavinu prije grijaca....Bas me ovo baca u trosak...nemoze se glava obradit vec moram kupovat novu .Ova pukla na tri mjesta kod ventila i nije se vidjelo dok majstor nije poceo obradivat lezista ventila
 
Вадиш мерач д повериш уље или?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Da. Pretpostavlja se da od prethodnog dana je moguce da je probio grijac ili crkla membrana na ac pumpi, ili je motor potrosio ispod min. oznake i jos milion razloga zbog kojih nesto nije u redu sa uljem, pa da se ne osteti motor,
 
Шта сматраш под "квар"? Ни сијалицу!?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Da. Pretpostavlja se da od prethodnog dana je moguce da je probio grijac ili crkla membrana na ac pumpi, ili je motor potrosio ispod min. oznake i jos milion razloga zbog kojih nesto nije u redu sa uljem, pa da se ne osteti motor,

Baš to sve što si naveo.......5 sekundi posla, a puno toga provjereno
 
ма то и ја радим не баш увек али сваки 2-3 дан. ја мислио ти то нешто специјалнО па да питам..

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Шта сматраш под "квар"? Ни сијалицу!?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
Sijalica nije kvar, mislim na neki kvar na motoru, mjenjaču, diferencijalu, možda sam ja imao sreće sa torpedom neznam ali svaka mu čast i još uvijek radi bez ikakvih problema iako na iberlauf puši dobro.
 
Имаш онда "убоден" примерак, а вероватно и одржаван како треба.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ja sam na mome 7506 sa ctf menjacem napravio 12 000 rh i tek je ove godine bio generalisan motor ali izdrzao bi on jos ali sigurno je sigurno.
 
Jesi ti s njim napravio 12000?

Jel bilo problema sa mjenjacem i hidraulikom i sto je radeno??

Kod nas 75ici sa duplom vucom dosta skocile cjene.....
 
Nazad
Vrh