Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Ako ne mozes naci nigde trazi po oglasima ove sto prodaju polovne transporterske trake pa seci kako god ti odgovara,nije skupo mislim 10 eura duzni metar,a mozda i manje ako su neke tanje trake.
 
Moram ih negdje kupiti, otac i kolega kad su izvlacili korpu jednu stranu malo probili.. Ajd jos jedno pitanje, lezaj sa onom da kaze caurom. Kad se postavi na osovinu, u kome pravcu se zateze caura, prema naprijed ili nazad? Logicno bi bilo prema nazad se okrenes i ona uhvati lezaj, i onda samo sarafom je stegnes. Ovakav lezaj je u pitanju.
 
Pregledam pre neki dan instalaciju i naletim na onaj zvucni signal kada ides u rikverc na Megi. Zvao Almeks i u Almeksu cena simbolicnih 12.500 za taj bip bip signal. Na kupujem prodajem vidim ima za 1000-2000 da se kupi neki, jacina zvuka je 107db kako pise. Da li je to dovoljne jacine,i da li je neko to menjao kada crkne i gde je kupovao? Ovo je original claas-ov;
 
Ja sam ugradio istu kao i kolega zadrugar, narucio sa kupujem prodajem, ekran 3.000din, i kamera 1.900din.. lepo radi..
 
Crkla mi brava od vrata na CX 5090, ispao samo onaj metalni deo za zaključavanje. Jel znate nekog ko to radi ili moram zvati servis?
 
Nisam siguran al se sećam da kada sam menjao te ina lezaje na kombajnu ništa zamensko ni jeftinije nisam nasao. Obzirom na kvalitet ina lezaja, nista drugo ja tu ne bih ni stavljao.
 
Potreban mi je lezaj po INA oznaci RALE 20 i limeno kuciste za njega
ima li neko preporuku gde bi mogao potraziti
 
Nazad
Vrh