Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
4.082
Ako ne mozes naci nigde trazi po oglasima ove sto prodaju polovne transporterske trake pa seci kako god ti odgovara,nije skupo mislim 10 eura duzni metar,a mozda i manje ako su neke tanje trake.

Same

Član
Učlanjen(a)
6 Jun 2009
Poruka
948
Moram ih negdje kupiti, otac i kolega kad su izvlacili korpu jednu stranu malo probili.. Ajd jos jedno pitanje, lezaj sa onom da kaze caurom. Kad se postavi na osovinu, u kome pravcu se zateze caura, prema naprijed ili nazad? Logicno bi bilo prema nazad se okrenes i ona uhvati lezaj, i onda samo sarafom je stegnes. Ovakav lezaj je u pitanju.

nikollaa

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
403
Pregledam pre neki dan instalaciju i naletim na onaj zvucni signal kada ides u rikverc na Megi. Zvao Almeks i u Almeksu cena simbolicnih 12.500 za taj bip bip signal. Na kupujem prodajem vidim ima za 1000-2000 da se kupi neki, jacina zvuka je 107db kako pise. Da li je to dovoljne jacine,i da li je neko to menjao kada crkne i gde je kupovao? Ovo je original claas-ov;

zadrugar66

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2015
Poruka
70
Ja sam ovo ugradio i zadovoljan sam. Platio 32 eur pre dve godine

ali sad vidim da više ne šalju za Srbiju... Pokušaj da nađeš slično pošto ima više proizvođača na Aliexpress-u

Vrh