Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Gde ja mogu da nadjem ovakav elektromagnet drugari,konkretno treba mi za silazni kombajn koji uključuje heder


kolega ja sam imao takav magnet,senzor na daniji 7200,u nemackoj kosta 600eura,meni se slomilo,tj odvojilo kuciste sa metalnim delom,navojem,al je strugar uspeo da popravi,pa sam odustao od kupovine,to je bilo pre 6godina,mogli su da nabave i titan masineri ,ima ga na dajc fahr secka i don dir kombaji,moze da nabavi i peki belt,probaj da zoves majstor bobana iz dunavca,i on je to popravljao,zna kde moze se kupiti
 
Znam da ga ja za mog maseya mogu poruciti. Raspitajte se kod elektricara, servisera koji opravljaju te besne kombajne koji imaju takve špulne uključivanja, sigurno ih mogu nabaviti. Uostalom evo zimske zanimacije:jednu novu dobro iskopiramo, malo namotaja, par četkica, malo struganja, 3d printer i evo ekstra zarade!
 
Baš ću sutra naći kataloški broj tog dela (imam je na dva mesta na kombajnu) i provericu može li se poruciti i koja mu je cena.
 
Meni bilo to isto otislo,nesto sam kao budzio i jedva izdrzalo,kada sam hteo da kupim nov bio je oko 500e,malo se mislio i na kraju naisao na komplet secku,magnet,nosace,spanere,kais,komplet zadnji kraj sa sve nozevima i razbacivacem za 1200e.
 
Razgovarao sam sa drugom koji radi struju na kombajnima, ima trenutno par komada tih elektromagnetnih spojnica, nesto novo nesto polovno. Moze da se nabave i nove i narucuje ih po potrebi. Ako je nekom potreban kontakt neka mi pise na pp ili ako se moderatori slazu da javno stavim br. Tel.čoveka koji radi struju na kombajnima, traktorima...
 
U mom katalogu za MF se vodi pod oznakom: D28780404
Sa ovim kataloskim brojem mozete da se raspitate u Agrocesli, Interagraru i kod svih trgovaca koji rade sa delovima Agco grupacije. Mislim da vam ovaj moj drugar moze nabaviti taj deo znatno jeftinije jer delovi odgovaraju i za JD i za njih ih pre svega nabavlja.
 
Spajki kad kazes za drugara da radi i dijagnostiku, jel znaci da proverava stanje svih lezajeva i osovina i na kombajnima isto ili slicno kao ranije bivsi clan panonstib? I da li izlazi na teren po potrebi i do nasih krajeva?
Samo struju rade. Autoelektričarska ekipa. Mislio sam na kompjutersku dijagnostiku za John Deere, CNH...
 
Gdje kupiti one gumene sto budu sa strane na sabirnoj ravni? Duzina 2650mm, sirina 80mm, debljina 4mm...
 
Nazad
Vrh