SIP berači

Ti si bar imao staklo ja sam pre neku godinu popio klip direktno u potiljak :osmeh:I sad ponekad prebaci. Što se tiče čistoće branja prilično je dobar, mada sve zavisi od vrste kukuruza i doba dana. Ovo je brano rano ujutro i u celoj zmajevci garantujem da nema ni 10 kom ljuske. Inače kako dan odmiče sve je prljavije tj. ubacuje oljustenog krsa. Ventilator bi donekle rešio problem ali u odnosu na dr. berače podnosljivo je.
Ovako izgleda popodnevno 2010 godine http://www.youtube.com/watch?v=7JKlzAFJBfs&list=UUe_zxVCTxjkEHasWtTvvCQg&index=1&feature=plcp

Ista situacija i kod mene kad se bere po rosi ili kad je vlazniji dan ide dobro vec kad je suncan dan i oko podne nabaca dosta ljuske u bunker.,
 
De mi prnjavorac reci kako SIP 40 EOL 8V bere poslije podne kad sunce upekne, ubacuje li perusinu u bunker?
 
ide odlično bez zastoja i kad je suvo ali ima što mi kažemo alameti.Prve sezone je bilo dosta a prošlu sam "zasuko" vjepar jer je bio oboren do kraja pa je nabijo na lim kod izlaza a sada kad je na sredini 60%bolje izbacuje.Ja sam prezadovoljan kako ide ali problem je u narodu jer kasno bere kad je kukuruz pre-suv ja lično kod sebe počinjem na 28% vlage i nema ozrnice al nemožeš narodu dokazat kažu pokvariće se.
 
Jedno pitanje u planu sam da ugradim vetar na eko 3500 pa od sta bi bilo najbolje da se ugradi i dali moze da se nadje vetar u rumu na vasar da se kupi
pozz iz Makedonije
 
Udji kod mene na profil i nadji album,videces gde sam ja ugradio vetar.Ja sam stavio vetar od onog malog krunjaca za kukuruz POLJOSTROJ ODZACI,a mozes i na vasaru da nadjes nov od Zmajevog beraca,al u prodaji je samo ventilator a oplatu od lima mozes napraviti sam,ili neki limar da ti uradi.
 
Odličan izbor ja imam eko 3500 valda im je razlika samo u bunkeru i extra je berač,neka bude koristan:bravo:
koliko je evropskih koštao?
 
Odličan izbor ja imam eko 3500 valda im je razlika samo u bunkeru i extra je berač,neka bude koristan:bravo:
koliko je evropskih koštao?
izasao 2550 evropejaca sa prevozom

---------- Poruka napisana u 18:05 ---------- Prethodna poruka je at 18:01 ----------

срео сам га када сам ишао за БГ близу аутопута, колко је био, где си га узео ?

kostao 2450 i 100e prevoz. uzeo ga u Lacarku kod s. mitrovice, od vlasnika koji je radio sa njim nije preprodavac i prevarant kao ovi po kovacici,alibunaru,padini...dosta je dobar,ima par sitnica da sredim do sezone. ako nekoga zanima znam gde ima jedan extra kk30 ali je 3000e fixno. ne trazim cast za informaciju.:cool:
 
Druze,koji to prevarant ima u padini?tu nema ni jedan trgovac beracima.a nema ni jednorednih sip beraca-mozes na prste da ih nabrojis sve.
 
Poslednja izmena:
Druze,koji to prevarant ima u padini?tu nema ni jedan trgovac beracima.a nema ni jednorednih sip beraca-mozes na prste da ih nabrojis sve.
neki andrej,ima i jednoredne i dvoredne zmajeve i sipove,i pet sest traktora mahom torpeda. trazi 3500 za kk30 i 4200 za eko a sve to nije radilo po par godina i zardjalo
 
evo usput i jedan berac rastavljen....

i moje resenje za ubrzanje beraca....ferdinand ga vuce 3.spora 1400-1500 obrtaja


pa ajd onda i neka reklama za mene:osmeh:
 
Nazad
Vrh