SIP berači

Dobra konbinacija...:) ali ofleko bi te u branju,sa mojim beracem,duvo bi mi u tarup..:))) znas kako ono ide...:) pogledaj u albumu kod mene na profilu.Bez ljutnje,al ja te pare nikad nebi dao za berac.. radis ti al radim i ja.. samo je razlika sto moj nekosta vise od 3000 hiljade.
 
Prnjavor3, jel na ovom novom sip_u tocak izbacen prema neobranom redu kao na starom, ili sad ima povoljniji polozaj? Nesto ne mogu sa slike da procijenim. I koliko ti je ks ovaj jd?
 
Dobra konbinacija...:) ali ofleko bi te u branju,sa mojim beracem,duvo bi mi u tarup..:))) znas kako ono ide...:) pogledaj u albumu kod mene na profilu.Bez ljutnje,al ja te pare nikad nebi dao za berac.. radis ti al radim i ja.. samo je razlika sto moj nekosta vise od 3000 hiljade.
IMAŠ ŽIVDE SVAKA ČAST a ja sam sa EKO30 zaradio ovaj i poznam ta berače u dušu odlično beru ne krune al su malo pospori sad kad si nabacio još komušača valjalo bi ubrzat elevator on im je malo pospor,a što se tiče DUVANJA;) može dvobij ja sam naveo 1he 2,5 sata a nisam rekao da nemože brže:ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 18:07 ---------- Prethodna poruka je at 18:05 ----------

malo je uvučeni nego u prošle serije od sredine otkidačkog stola do vanjskog ruba točka 51cm tako da nema problema
 
IMAŠ ŽIVDE SVAKA ČAST a ja sam sa EKO30 zaradio ovaj i poznam ta berače u dušu odlično beru ne krune al su malo pospori sad kad si nabacio još komušača valjalo bi ubrzat elevator on im je malo pospor,a što se tiče DUVANJA;) može dvobij ja sam naveo 1he 2,5 sata a nisam rekao da nemože brže:ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 18:07 ---------- Prethodna poruka je at 18:05 ----------

malo je uvučeni nego u prošle serije od sredine otkidačkog stola do vanjskog ruba točka 51cm tako da nema problema

potpisujem
 
Ovako sam i ja napravio visoke nastavke sa prednje strane, jer se desavalo da klip frkne skroz pa udari u staklo i sve dok jedan klip nije razbio pa sam to napravio,.ovaj tvoj berac odlicno cisti nema uopste klasevine u bunkeru
 
IMAŠ ŽIVDE SVAKA ČAST a ja sam sa EKO30 zaradio ovaj i poznam ta berače u dušu odlično beru ne krune al su malo pospori sad kad si nabacio još komušača valjalo bi ubrzat elevator on im je malo pospor,a što se tiče DUVANJA;) može dvobij ja sam naveo 1he 2,5 sata a nisam rekao da nemože brže:ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 18:07 ---------- Prethodna poruka je at 18:05 ----------

malo je uvučeni nego u prošle serije od sredine otkidačkog stola do vanjskog ruba točka 51cm tako da nema problema

Drugar, ajde prosvetli članove foruma, a i mene: koji je to berač EKO30. Ja takav model nisam još video, pa me interesuje kako to izgleda jer si napisao da te berače poznaješ u dušu.

Pozdrav od Mirka iz Kule.:cao:

 
Poslednja izmena:
serija prije ove njegove 35 razlika je samo u tome da ima manji (plići)i nema onih visokih limova više otkidačkog stola.na njemu je pisalo eko 30 ako laže naljepnica onda lažem i ja a ako želiš da se prosvetliš stani pod sijalicu jer nema potrebe za sarkazmom i galamom

---------- Poruka napisana u 08:40 ---------- Prethodna poruka je at 08:36 ----------

plići koš i niži limovi na otkidačkom stolu
 
serija prije ove njegove 35 razlika je samo u tome da ima manji (plići)i nema onih visokih limova više otkidačkog stola.na njemu je pisalo eko 30 ako laže naljepnica onda lažem i ja a ako želiš da se prosvetliš stani pod sijalicu jer nema potrebe za sarkazmom i galamom

---------- Poruka napisana u 08:40 ---------- Prethodna poruka je at 08:36 ----------

plići koš i niži limovi na otkidačkom stolu

Prijatelju, nisam ni malo sarkastičan, a i nevičem (nisam pisao velikim slovima, što se na forumu smatra vikanjem), već sam te pitao da nam objasniš koji je to berač EKO30. Sretali smo se ovde sa raznim tipovima, iznošene su razlike između pojedinih berača, njihove mane, poboljšanja i mogli smo saznati mnoge nepoznate stvari. Ti si sam napisao da poznaješ berače tipa EKO30 u dušu pa sam tražio da nam objasniš razlike između tipa KK-30 i EKO-3500 jer taj berač ja stvarno nisam nikad sreo i nepoznajem ga, a kako vidim i drugi članovi ovog foruma. Postavi nam neku sliku tog berača ili katalog delova da vidimo o čemu se radi.

Pozdrav od Mirka iz Kule.:cao:


Što se tiče prosvetljavanja, mi to na ovom forumu neradimo ispod sijalice, već edukacijom i iznošenjem argumenata.
 
Poslednja izmena:
okrim
ako nisi pisao velikim slovima ali si pisao sa zdebljanim malim sto se moze smatrati vikanjem. Covjek je vjerovatno mislijo na sipov berac serija prije EKO 3500 kako se vec zvao taj berac (kk30)
 
Ti si bar imao staklo ja sam pre neku godinu popio klip direktno u potiljak :osmeh:I sad ponekad prebaci. Što se tiče čistoće branja prilično je dobar, mada sve zavisi od vrste kukuruza i doba dana. Ovo je brano rano ujutro i u celoj zmajevci garantujem da nema ni 10 kom ljuske. Inače kako dan odmiče sve je prljavije tj. ubacuje oljustenog krsa. Ventilator bi donekle rešio problem ali u odnosu na dr. berače podnosljivo je.
Ovako izgleda popodnevno 2010 godine http://www.youtube.com/watch?v=7JKlzAFJBfs&list=UUe_zxVCTxjkEHasWtTvvCQg&index=1&feature=plcp
Ovako sam i ja napravio visoke nastavke sa prednje strane, jer se desavalo da klip frkne skroz pa udari u staklo i sve dok jedan klip nije razbio pa sam to napravio,.ovaj tvoj berac odlicno cisti nema uopste klasevine u bunkeru
 
Poslednja izmena:
dali je kk30 ili eko 30 neznam jer je kupljen polovan ali na košu sa strane se naziralo 30 a na elevatoru šemperter nije se čisto vidjelo jel je bio farban.A što se tiče posta on je prepun sarkazma ima i drugih načina da se postavi pitanje,a koje su razlike između 30 i 35 sam već napisao.da ponovop slikam ne mogu jer je prodan prije 2.5god
 
Nazad
Vrh