SIP berači

Čestitam! Kad će da padne čast? Koliko je bio ::novac:: i koje godište?
 
čestitam slažem se sa zokom oko opisa bereča jedino bih još dodao da prekontrolišeš na otkidačkim pločama dali su u ravnini.Kada je keder u spuštenom položaju pogledaj dali su ploče paralelne ako nisu imaš ispod kedera kraj cilindara šarafe na koim jednostavno našteluješ visinu. Naime ako je jedna niža kada digneš keder trpi kajla na osovini u glavnom diferencijalu u moih kolega se dešavalo da za sezonu dabiju luft na osovini.Ja imam novu 40 eol sa 8 perušača koja je aždaja nema zaštopavanja,kad bubeš mijenjo perušače(gume) moj savjet je da navičeš pločice kao u zmaja ja sam kupovao u Rumi sječene od trake idu 4 sezone bez problema o bolje perušaju a bagatela 50eura komplet
 
@Okrim
Hvala na čestitkama, sigurno će mi biti potrebni saveti kad krene sezona.
Post je spojen: [time]субота, 05. март 2011. 12:20:31 CST[/time]
_________________________________________________
@KishRobert
Tako je, a kad završim svoje parcele i dođem do onog + biće ::novac::, kao i kod tebe :bravo:
 
jp8vnp.jpg

gde je krug tu puca ovaj berac a plava linija ti oznacava gse da ga ojacas sa profilnom cevi 20 *20 i kada ga prodajes samo obrusis cev i malo zafarbas
 
Hvala ljudi na dobrim željama i čestitkama.
@galki
Nisam razumeo, kako da zavarim na označenom mestu kada postoji hidraulična instalacija za podizanje i spuštanje kljunova ili kako se već gde zove taj deo berača...
 
Dobrodošao u Sip klub :ppozdrav:
Ne vari ništa, samo pažljivo teraj preko razora i ima da služi i služi.
 
A kako i zašto da povezuje pokretni deo sa nepokretnim? Ili je galki mislio samo da se ojača šasija a ne da se veže sa kljunovima.
 
ojacanje ide od tarupa do sasijeispod hidraulicnih cevi se vari slikacu kako sam ja to uradio, mozda si primetio kako kljunovi igraju gora dole kada vozis ,e kada stavis ojacanje to ga ukruti da neigra :ppozdrav:
 
torpedo je napisao(la):
Dobrodošao u Sip klub :ppozdrav:
Ne vari ništa, samo pažljivo teraj preko razora i ima da služi i služi.

dobro je rekao nista ne vari dok ne bude trebalo a nece ni trebati ako budes malo pazljivije radijo sa njim :cao:
 
mladenmaso je napisao(la):
torpedo je napisao(la):
Dobrodošao u Sip klub :ppozdrav:
Ne vari ništa, samo pažljivo teraj preko razora i ima da služi i služi.

dobro je rekao nista ne vari dok ne bude trebalo a nece ni trebati ako budes malo pazljivije radijo sa njim :cao:
pa dobro ja sam hteo coveka da posavetujem gde puca berac i svi gledaju tu kada ga kupuju dali je sta radjeno ali uredu ako vi smatrate da netreba ojacanje ja vise savete necu deliti
 
Nemo da se ljutiš! Dao si savet, dali mi a on je video oba pa je na njemu šta će da radi. :ppozdrav:
Inače kad si obeležio ova mesta jesi li mislio baš na ovaj tip berača(tornado) jer je kod mene na starom 3500 pucalo tamo gde si zaokružio tj. na poprečnoj gredi i na nosačima uvodnika kao i sami uvodnici dok ova noseća šasija(ispod bunkera) nije pucala.
Na ovom 3500 koji sada imam ništa nije pucalo niti je vareno što me uverava da je prethodni vlasnik vodio bolje računa nego što sam ja sa starim beračem. Na tom starom sam obložio poprečnu gredu L profilom 100x100 debljine 10 mm tako da je sad mnogo jače nego novo fabričko. Pre će točkovi pospadati nego što će tu napući. Inače onaj kome sam prodao nije ni primetio da je vareno :cao:
 
Nazad
Vrh