SIP berači

North ARMY je napisao(la):
imas kk30,po svemu isti kao eko3500 samo nema teleskopski bunker,vec ga odmah prevrce.

Kad si spomenuo eko onda je to to, EKO 3500! Jesam dobro prosao sa cenom od 3000e prodat?
 
Pa jel imao teleskopski bunker ili nije imao??
Zavisi od stanja,mada je to odlicna cena za taj berac.
Sigurno je i moj prodat za te pare ali dole u srbiji posto je na oko bio perfektan,a sto je masina raskantana...ne zna svako sta treba da gleda prilikom kupovine.
 
North ARMY je napisao(la):
Pa jel imao teleskopski bunker ili nije imao??
Zavisi od stanja,mada je to odlicna cena za taj berac.
Sigurno je i moj prodat za te pare ali dole u srbiji posto je na oko bio perfektan,a sto je masina raskantana...ne zna svako sta treba da gleda prilikom kupovine.

Kakav je to teleskopski bunker?
U sustini mi smo njega kupili novog i brali samo nas kukuruz, mada ce novi gazda morati malo da ga osvezi.
 
sip eko 3500 po mom iskustvu je odlican berac on mi je zaradio para ni sam neznam godisnje berem 40setak hektara svake sezone sam ga spremao tuto kompleto i nisam imao neki bog zna kvarova prodao sam ga za 2450 e.bio je dobar samo malo sasija izvarena
 
North ARMY je napisao(la):
Teleskopski je onaj sto se dize i klipovi kipe nisu duzi od 40-ak cim,a oni za teleskopski oni dizu bunker i dugacki su oko 1m.

Nista te ja ovde nisam razumeo ali nije ni bitno, isti je kao onaj sto je torpedo izbacio sliku na prvoj strani ove teme, i kao sto si ti izbacio slike na 3 ili 4 strani ove teme...
Post je spojen: [time]1268515323[/time]
_________________________________________________
galki je napisao(la):
sip eko 3500 po mom iskustvu je odlican berac on mi je zaradio para ni sam neznam godisnje berem 40setak hektara svake sezone sam ga spremao tuto kompleto i nisam imao neki bog zna kvarova prodao sam ga za 2450 e.bio je dobar samo malo sasija izvarena

Slazem se sa tobom, ja sam ovaj prodao iz razloga sto sam prosle godine kupio kombajn a za ove pare sto dobijem za berac kupujem adapter za kukuruz...drugacije ga ne bi prodavao.
 
NA jesi mu objasnilo zajebalo vek :haha: :haha: kk30 ima kratke klipove i samo izvrće bunker a eko 3500 duže klipove pa prvo diže uvis a zatim izvrće bunker. Prvi ne može da kipuje u visoke prikolice a drugi može u sve.... :ppozdrav:
Taj na početku teme je prvi koji sam prodao, sad je na tom mestu isti samo u malo boljem stanju...
 
Jbg zurim,daljine me zovu. :ppozdrav:
Sve u svemu 3500 je bolji od kk30 jer moze u zmajevku da kipuje bez preduslova da je zmajevka naterana u vagase. :D
 
Da, da kipuje u zmajevku bez problema!
Post je spojen: [time]1268516869[/time]
_________________________________________________
:haha: :haha: E sad mi recite jel to dobra cena koju sam dobio za njega?
 
Već ti je odgovoreno. Cena je 2500 do 3500 e zavisno od stanja. Jel varena šasija, kakve su gumice, lanci, ležajevi sve to utiče na cenu a te 3000 su baš u sredini. Ti najbolje znaš kakav je... :ppozdrav:
 
Zdravo svima!!!
Prodao sam jednoredni Zmaj 214s za 2950 e, imam nameru da kupim SIP sempeter tornado 70 dva reda 1996. god. 6300 e. sempeter je generalno sredjen, koliko sam gledao nisam mogao da nadjem neku ozbiljnu primedbu, znaci spreman za berbu, Ili je mozda bolje OPCIJA da kupim neki mladji i mozda stegnutiji sempeter jednoredni? Kakvu mi preporuku dajete?
 
Dobro si prodao Zmaja. Ako ti potrebe nisu porasle,ono što je završavao 214 uradiće i jednoredni SIP. Kakav ti je teren i čime bi vukao dvoredni berač?
I predstavi se u temi ...za nove članove :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
moj i od ostalih ljudi je brao 2 jutra u toku dana za tih 7-8sati :cao:
Ja sa 214S 539 traktorom berem hektar oko6-7sati, zavisi od njive. 90% njva gazim 3 sporom ko ce ga 2gom militi.
 
Terao bih sa Rakovicom 65 prednja vuca ili IMT560. Medjutim evo danas sam gledao neke takve berace dvoredne SIP-ove i kazu mi da imaju problema sa otpadom iz komusaljki, lose reseno kako da otpada lisce, a takodje im se dosta lomi i krivi glavna osovina, a i problem je taj sto pri brzem branju hoce da se zagusi kod "usta" pa se kukuruz vraca niz lance.
 
Rakovica 76 bi bi bila dobra za dvoredni, oba su traktora neekonomični za jednoredni.
Nemam iskustrva sa SIP dvorednim raspitaj se dalje i na više mesta. :ppozdrav:
 
ako si u ravnici 560,565 ili r60-65 ce lagano vuci svaki dvoredni,e sad ne znam kakvo je stanje u brdima.
Znam dosta ljudi koji njima godinama teraju 2 redne.
 
Nazad
Vrh