SIP berači

Znali neko koliko kostaju SIPovi jednoredni polovni beraci?
Pitam iz razloga zato sto ga i ja imam tj. prodajem ga i kaparisan je za 3000e. Cisto da vidim kako sam prosao!?
 
Ja sam moj sip 3500 prosle godine platio 3300e ali je u ekstra stanju, prethodni sam prodao za 2850 e srednje stanje
 
Pričali smo već o tome, onaj tvoj je bio daleko od bilo kakvog stanja :haha: :haha: :ppozdrav:
Dobro si ga utopio koliko si kukao na njega :haha:
 
I ja kazem,2 put smo pevali :haha:
Ima negde i slika kako smo ga rastavljali jer su osovine pucale kao blesave a nije ni 10kj brao godisnje.
 
Ja sa mojima berom 30 do 40 ha u sezoni, sam održavam i nikada nisam ništa krupno od kvarova imao. Pomeri se sa mesta da ne čuje zlo. :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Moram ti slikati na koliko ja uterujem slovenca. Ima lufta oko 1 cm po visini, pa i da poludim i kupim Zmaja ne bi ga imao gde parkirati :haha:
 
Moj slovenac je ulazio na knap sa strane cca po 5cm,a u visinu smo mu morali obarati onaj dornji deo levatora za kukuruz. :D
Jbg ti prodas tvoj i kupis z216 koji je manji i bolji. ::namigivanje::
 
I ja skidam kapu sa transportera a moj bi i možda prodao kad bi dobio koliko sam i platio, nisam siguran za 216, pre bi neki dvoredni...
 
Imam posla koliko hoćeš a i mesta u dvorištu malo me ::novac:: zeza bio sam u izgradnji pa ode sve u zidove. I ne bih kupovao nekog krša za 4-5000 već nešto bolje...Jeftino se ne isplati...
 
Jingis je napisao(la):
Znali neko koliko kostaju SIPovi jednoredni polovni beraci?
Pitam iz razloga zato sto ga i ja imam tj. prodajem ga i kaparisan je za 3000e. Cisto da vidim kako sam prosao!?
tako otprilike, cena se krece od 2500 malo losiji i do 3500 eura ako je u dobrom stanju
 
Da dodjem u pojacanje?? :D
Kod mene nema teorije da udje u dvoriste,a da ga teram iza placeva to nije resenje jer znas kako je u sezoni treba do radionice,a pola alata nositi u bascu nije resenje...


Da imam posla sigurnog 10ha za pare ja boh pevao,a kamoli da mi treba veci berac :veseljak::
 
Imamo u selu dva Zmaja mislim da su 240, četiri reda samohodna ali se nisu nešto pokazali...Ima dosta berača ali nam je i atar najveći u Šabačkoj opštini...
 
Jeste i nas velik,ali kad ima i beraca...
Svako ko ima 15+kj ima i berac,zapravo i manje ko ima 10+kj ima berac,a oni koji imaju manje uvek imaju ili rodjaka ili neku semu samo da se ne plati.
 
Ja sam zadovoljan poslom, malo kod plaćanja zapinje ali ide nekako.1500 e i malo više zarade za 15,20 dana posla i nije tako loše. :ppozdrav:, Inače radim a u sezoni uzmem malo godišnjeg ili se naprasno razbolim :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh