Setvospremači

Žičani i zbog žica i zbog prečnika prave prašinu umesto sitno mrvičaste strukture,pa kad se to lepo skori posle pljuska onda bolje od flahova nareckanih
 
spremac-009.jpg
[/IMG]
spremac-010.jpg
[/IMG]
spremac-012.jpg
[/IMG]
Danas pao pazar rau 4,4m na sklapanje(rucno).Nije bas lagan za ruju,a dali ce moci da ga vuce videcemo sutra


koliko moze da kosta ovakva skalamerija doduse malo uza oko 3.5 m ?
 
ljud tko ima iskustva sa agromerkurovim germinatorom, vidio sam ga na sajmu i jako mi se svidio, pošto imam traktor od 100 ps koji bi pasao, od 3.5 metra zadovoljava po meni neznam sto vi mislite o tome, dali on odradi posao u jednom prohodu ili se ja varam?? svidio mi se jer ide daska pa rotori pa s opruge( ali ravne one znate na koje mislim)pa opet dva reda rotora, odlican stroj po meni i trebo bi poravnati usitniti napraviti sijetvenog sloja do 10 cm i onda to sve skupa nabiti malo, ili grijesim mozda...
 
Upravo taj Agromerkurov germinator od 3.5m vuce moj Kum sa NH T5060 (106ks). Ide nekih 12-13km/h. Kada se desi da zavrsava parcelu pa mora da preklopi odredjenu sirinu, taj deo koji ponovo prelazi bude tako tvrd da cela masina vibrira. Zakljucicu po njegovim recima. Nikada u zivotu nije imao bolje i ujednaceni nicanje useva. Svaka preporuka za masinu!
 
ma to i zelim cuti, znaci nisam se prevario na prvi dojam, odlicno samo jos dami je saznati cijenu ako netko zna moze i na pp, ali svakako bih molio jos koji komentar....:osmeh:
 
Stigla nam je jos jedna novotarija,opet kazem kome je usput Becej i kome nije neka svrati na aldumas (cast).
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh