Setvospremači

IMT-FOP 2,5 m. sa duplim rotorima i daskom posle 7-8 godina rada i dalje kao nov...Garaziran,nista jos menjano,vareno,itd...A radi i rije gde god zelis,jos sam mu stavio motikice na s opruge gde gaze tockovi!To je IMT 560 radio,sad za Torpeda 7506 dw mi treba isti takav ali 2,90 da li neko zna nekog ko bi menjao mozda veci za manji ili ima nesto da proda ali samo 2,9 dupli rotori,daska i da nije pucao!
 
Kod mene je običan IMT star da te bog sačuva radni zahvat 2,9 m zarđao na sve strane polomio sam ga 3 puta na istom mestu u toku jedne sezone(2011) sad sam uzeo od konsuma od 5,5 m za rusa od 160 ks platio ga 5220 evrića izdržljiv je dosta jako dok sam spremao za suncokret zakačio sam šaht od bunara koji mi se nalazi nasred njive i umesto da ram pukne ili se iskrivi jedva je dobio ogrebotinu a šaht izvadio skroz ko ništa a da ga vratimo nazad nas petoro nije bilo dovoljno da ga postavimo kako treba ali ipak smo ga vratili nekako šteta što nisam imao kod sebe mobilni sa kamerom da to slikam

Evo jedne slike :
http://imageshack.us/photo/my-images/576/photo0011yj.jpg/
 
Ne ide setvospremac nego nesto nalik na njega , kacio sam slike ranije. Mrzi me da ponovo brckam po netu i postavljam slike.

---------- Poruka napisana u 21:37 ---------- Prethodna poruka je at 21:36 ----------

Ne samo u CH vec svuda u svetu gde imaju uslova za to.
 
Ne ide setvospremac nego nesto nalik na njega , kacio sam slike ranije. Mrzi me da ponovo brckam po netu i postavljam slike.

---------- Poruka napisana u 21:37 ---------- Prethodna poruka je at 21:36 ----------

Ne samo u CH vec svuda u svetu gde imaju uslova za to.
Нисам то нигде видео. Колико знам сетвоспремач је оруђе које припрема сетвени слој, без обзира како изгледа. Ал, ако је тако негде у свету, немам ништа против. Ја то не би тако.
 
koliki radni zahvat setvospremaca je potreban za traktor od 105 ks tj koji bi bio optimum za normalan rad????preporucuju mi 3.6m sa 950 kg tezine,pa me interesuje vase misljenje-hvala unapred!
 
Nazad
Vrh