Setvospremači





"setvospremaci" za prednju hidrauliku, sirina 3m


4m kad se namontiraju elementi sa strane, tezina (za 4m) 2t
 
Nije glupost. Tako se odavno radi na zapadu. Napred spremac , a pozadi RD i sejalica , ili napred valjak itd.
 
Dragane novo je novo i tačka znaš da je čitav i nekorišćen ne da je radio oko 1500 ha pa posle ga samo lepo farba tera ga samo malo i kaže da je radio samo oko 30 ha godišnje
 
i ja sam mislio da je novo novo.pa kupio nov od privatnika iz vojke i bolje da sam kupio imt star 30 god nego nov od ovog idiota.materijal los mekan lezajevi otvoreni stalno zaribaju svog sam ga izvario ko da sam na ratiste bio sa njim
 
Ima mnogo toga kad kazem polovan a ne nov. Necu da se vratim na staro , jer sam vec o tome 1000puta pisao. Kod mene je polovan skuplji nego taj sto si ti namerio da kupis. I to neofarban , znaci takav kakav je. Takodje nemas garancije ni do kapije. I josuvek me niko nije pozvao da se pozali na kvalitet. Nedam se da si sad razumeo ocemu se radi.
 
Kupio bih i polovan ali nema nigde u blizini,a nov zato sto je novo novo imam jedan agromerkur kupljen nov i zadovoljan sam sa njim,ako neko zna cenu neka kaze.
 
Nazad
Vrh