Setvospremači

to je mjera sa kojom ta 105ica može da radi u svim uslovima tako i moj 820 sa 3m radi savršeno na koju dubinu oćeš
 
Ja sa 12km/h kada spremam vzljci se nazad nevide od zemlje a bacaju u vis jedno 30cm. :osmeh: ovaj ako ide 7km/h puna kapa, budimo realni ovaj gore ne ide 14km/h :ppozdrav:
 
nismo videli merac brzine nego se vidi po rotorima otprilike kolika je brzina... Maticu nemam ja sta da smanjim ja samo kazem, nisam nista lose rekao ja mislim izvinjavam se ako sam nekog uvredio.:osmeh::ppozdrav:
 
Ipak kada se nešto piše,piše se argumentovano i realno.30 cm da valjci bacaju zemlju u vis ja do sada nisam video a ni doživeo na našoj zemlji tako da riba mora biti manja u svakom slučaju.
 
Jedna istinita priča iz naseg sela.... Pricaju dvojica vlasnika istih traktora i istog zahvata setvospremaca koliko brzo voze u pripremi. Kaže prvi: Ja tako brzo vozim da rotori bacaju grudve u zadnje staklo traktora! Kaže njemu ovaj drugi: Nije to nista! Ja toliko brzo vozim da kad dodjem na kraj njive,okrenem se a grudve tek onda padaju na zemlju....
 
Jedna istinita priča iz naseg sela.... Pricaju dvojica vlasnika istih traktora i istog zahvata setvospremaca koliko brzo voze u pripremi. Kaže prvi: Ja tako brzo vozim da rotori bacaju grudve u zadnje staklo traktora! Kaže njemu ovaj drugi: Nije to nista! Ja toliko brzo vozim da kad dodjem na kraj njive,okrenem se a grudve tek onda padaju na zemlju....
Svuda ima lovackih prica
 
Dali bi bilo dovoljno na setvospremač od 4m staviti dva točka sa spoljne strane ili bi moralo i dva unutra u ram?Naravno išao bi na neke točkove širokog profila.
 
Nazad
Vrh