Servisiranje traktora

Nebi zeleo nikoga da uvredim mojim misljenjem. Ja sam bio 3 puta u mom zivotu. Bio sam pre 5godina 2 puta i prosle godine 1ednom. To ti je gore nego vasar. 90% masina su na ivici prevare. Tamo ne postoje posteni prodavci , vec profesionalci koji ciste evropske otpade pa posle uz malo popravke i malo ferbanja prevare naivne i namucene seljake. Bolje ti je da ne ides sem ako neces dzabe da trosis pare. :ppozdrav:
 
ja idem redovno svaki mjesec i što se iče mehanizacije složio bi se sa draganom ali bih samo još dodao da 100% onih koji uvoze i dovoze smeće sa zapada misle da mi ovdje ne jedemo bijeli hljeb :zli:
NEMA izuzetaka :nono:

a što se tiče dijelova , za rusa imaš ih kao u priči , nisu skupi uvik ih ima
ima i kineskih :D ali jebiga
 
zorancile je napisao(la):
Da li to neko ima u Srbiji?
Boš servis Žeravica iz Novog Miloševa ima aparat za merenje snage na kolima, ali je on sa valjcima, kao što tehnički pregled kontroliše kočnice.

Ima poljoprivredni fakultet u NS. Oni su jedini koji to rade "s papirima" u Srb, mislim na merenje snage
 
dragan82 je napisao(la):
Nebi zeleo nikoga da uvredim mojim misljenjem. Ja sam bio 3 puta u mom zivotu. Bio sam pre 5godina 2 puta i prosle godine 1ednom. To ti je gore nego vasar. 90% masina su na ivici prevare. Tamo ne postoje posteni prodavci , vec profesionalci koji ciste evropske otpade pa posle uz malo popravke i malo ferbanja prevare naivne i namucene seljake. Bolje ti je da ne ides sem ako neces dzabe da trosis pare. :ppozdrav:
@Dragan82,sve je tačno što si napisao,ali si zaboravio da u Srbiji skoro svi uvoznici traktora tako rade,jer ::novac:: nezna za sramotu i granice...... ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Rodjak mi se pre par dana prevrnuo sa 539 u neki kanal.Sa njim je manje vise ok ali sa ferdzom nije, ako sam ga dobro shvatio kad sipa vodu u hladnjak dize nivo u karteru, kaze curi voda na merac.
Dali postoji sansa da bude nesto drugo sem razbijenog bloka?
 
To je i meni palo napamet ali,zar moze tako brzo da sidje u karter.stubline sigurno nisu bile pojedene traktor je uglavnom sluzio da se ide na pecanje.
 
Upravo se vratih sa ugara, ostalo mi je 3x okolo kaj je poceo da je.. g.... , :zli: mrak pao ja nisam poneo telefon a stao je par pura do sela ( duvo sisao cistio cevovod sto sam mogao ) u sustini kao da je povukao mulj iz rezervoara ko mujicina krava . Sutra cu da vidim sta mu je skodilo . :udri:
 
Uf da su oni pa da mi nije zao kao novi. Upala neka trunka i zacepila holender na ulazu u casicu . To se desilo posto slavina nema nikakav filter .
 
da li znate nekog ko remontuje traktore mislim na mtz 82 znači kompletan remont od glave do pete naj važnije je da je pošten ako takvi još postoje :haha:
 
E to je tesko naci,vecina ce da kaze:,,mora to sve da se menja,, a on lepo uzme sta valja i taj isti deo proda.....jbg :ppozdrav:
 
pidikanac je napisao(la):
da li znate nekog ko remontuje traktore mislim na mtz 82 znači kompletan remont od glave do pete naj važnije je da je pošten ako takvi još postoje :haha:
Takvi ima samo u
16h7sdu.jpg
 
Nazad
Vrh