Servisiranje traktora

gde da nadjem taj 366 i koliko kw ima (352 sam nasao za 800e)
 
probaj sabac ugradjivao se u mercedes 814-914. kako si bio zadovoljan sa s-46 mislim da je on sporiji od orginala. koliko je cilindara bio orginalan motor.U kamionu 366 ima 140konja ali to je na 2800 obrtaja za traktor je to 2200-2300 obrtaja pa je isnaga manja oko 110 konja, ako te zanima mogu sutra pogledati razliku u obrtnom momentu izmedju 352 i 366.
 
ja sam ga uzeo sa ovim motorom tako da nemam pojma kako je isao ranije a s-46 nisam stigao da upoznam najbolje riknuo mi je posle 2 meseca
 
Maksimalna snaga OM 352 (bez turba) je 130 ks pri 2800 o/min, a na 2500 o/min ima 120 ks. Za S-46, koji si dosad imao maksimalna snaga je 110 ks. Mislim da bi taj OM 352 u potpunosti zadovoljio tvoje potrebe a inace meckin motor je manji potrosac od rakovicinog i jos po mnogo cemu je bolji.
 
AGROfamily je napisao(la):
ja sam ga uzeo sa ovim motorom tako da nemam pojma kako je isao ranije a s-46 nisam stigao da upoznam najbolje riknuo mi je posle 2 meseca
Onda se baš i nisi usrećio sa kupovinom! ::samo bes::
 
ja sam i napisao da je 352 bolji od s-46 ali 366 je moj izbor u ovom slucaju manja potrosnja a veca snaga u odnosu na 352.o
 
Ako može mala pomoć oko traktora Belorus 1025 sa ravnim mostom i četiri cilindra,naime problem je da je levi zadnji točak dobio lufta oko 2cm,šta je u pitanju i kako se kvar otklanja.
 
pojasni malo " luft" misliš kada podigneš traktor i oslobodiš točak od opterečenja on ima lufta gore dole i levo desno
 
za šta je taj ležaj recimo SNR kada ima oznaku c to je ležaj koi trpi velike obrtaje pogledaču u katalogu sada pošto sam imao prodavnicu ležajeva samo mi reci koi je proizvođač evo gledam SNR-ov katalog i oni nose oznaku
6204 otvoren sa obe strane
6204E otvoren sa jedne strane
6204EE zatvoren sa obe strane
to je kao oznake ZZ ili 2RS sa to razlikom što je ZZ zatvoren metalom a 2RS zatvoren plastikom i i metal je zatvarač a plastika je zaptivač
 
To mora da je neka specijalna izvedba ležaja SKF i FAG ga nemaju u ponudi . Za čega ti treba taj ležaj , pa da znamo u kom pravcu da tražimo . Opšti katalog kaže 6204 d=20 D=47 B=14 oznaka D-dvodelni unutrašnji prsten. :cao:
 
@Kiki
Pa bas i nije za traktor, al nisam hteo da otvaram drugu teme....Lezaj je za zadnji tocak za Piaggio Liberty. E sad nazad ide samo jedan lezaj, pa pretpostavljam da je to "D" zbog povecanog opterecanja. Trgovci mi kazu, ma uzmi 6204, to "D" ti nista ne znaci...E sad ja znam da nije to "D" dzabe tu stavljeno, pa bi voleo da znam u cemu je razlika, ako neko zna :cao:
 
pozdrav svima na forumu,interesuje me posto na moj imt 539 curi ulje na spoju menjaca sa motorom koje su procedure za promjene zadnjeg semeringa na radilici,dali i kako da postavim azbesne polutke ili da ugradim zadnja silikonska dekla,sta sve da promjenim kada rasklapam traktor na pola i sve druge trikove oko lameli i korpa lamele.hvala na svim odgovorima.
Post je spojen: [time]1267475943[/time]
_________________________________________________
evo slika
http://www.traktorski-delovi.rs/proizvodjaci.php?id=37
 
Nazad
Vrh