Servisiranje traktora

~Kiki~ je napisao(la):
A možda je kriv i blok , džaba rađena generalna , ravnate glave ako je blok kriv .
Uvezi sa cime je ovaj post?
 
mityoo,ovo je bilo pitanje.
gagi je napisao(la):
prijatelju na 577 izbacuje vodu na prelivno crevo od hladnjaka menjao je i cep i isto izbaci oko pet litara na dan u oranju meni nije jasno zasto ako neko zna sta je razlog
 
pozdrav ja imam fiat 110-90 sa ugradjenim s 46 motorom koji je upravo spreman za generalnu pa sam hteo da pitam nekog sta misli o ubacivanju om 352 motora u njega
:sta:
 
znam da necu posaliti ali dali moze da se ugradi
Post je spojen: [time]1265636364[/time]
_________________________________________________
om 352 a je suvise jak neznam moze li menjac da izdrzi
 
Sve može, malo mašte dosta posla i vola... a što se tiče menjača? ne poznajem te traktore pa to nemogu ti reći. Čiji je tu menjač? Dali si uspoređivao sa jačom varijantom traktora te marke tj razlike na zadnjem delu. Pa u krajnju ruku mazićeš ga i paziti, ne moraš ga zvati Pero (ne sećam tačnog imena iz crtaća) :haha:. Ne zameri na šali. :ppozdrav:
 
pozdrav. ja ne bih razmisljao o 352 ni slucajno. razmisli o366 kad vec ugradjujes drugi motor stavi pravu masinu.352 je bolji od s46 ali mislim da je 366 bolje resenje
 
to je novija varijanta 352 isto izgleda ali ima veci hod klipa .kod kamiona je razlika drasticna u potrosnji i snazi .
 
Znam ja koja je to varijanta, ali koja je snaga? Rasklopice se Fiatagri.Ipak je snaga osnovnog modela 110 ks.
 
on je u osnovnoj varijanti 110konja a 352 oko 100 tako da je skoro isto. moze se i smanjiti punjenje pa nece biti tako zivahan. mislim da je potrosnja 366-ce najveci adut.
 
Nazad
Vrh