Servisiranje traktora

Ma tu se negde nalazi orbitol i ja sam imao slučaj, i to dva puta, da je procurelo hidraulično crevo upravo na spoju.

Ulje mi se slivalo čak dole ispod gumenog poda i sve oko papučica kočnica je bilo masno od ulja. To je bilo u oranju, pa je trošio (curilo) po litru ulja dnevno, al' samo dva dana. Pa sam prekinuo oranje dok ga nisam namestio.
 
znaci tu kod tog srafa curka ,sta da mu radim da prestane??
984m6d.jpg
 
MA nisam rekao da tamo curi, ali treba dobro da pogledaš te spojeve.
Meni je curilo na onim cevima iznad tog šrafa.
 
meni je ovaj sumnjiv....
Post je spojen: [time]1250027106[/time]
_________________________________________________
imaju li tu neke gumice i nesto jel? to propadne?
 
haha ala ste vi smesni jaoo :haha: :D ma de sme da curi sta se vi zajebavate ovde sa nama nije bas to lepo odradjeno cim on poceo da curi ali nije to nista strasno vidi se po slikama verovatno negde dragane trebas nesto dodatno zasrafit :ppozdrav:
 
Dragane bas juce sam komsiji kupio taj deo sto si oznacio.Navodno njemu je on nekde puko i propustao ulje.Nevidim kod tebe da je mastan .Pre neki dan je menjao gumice u delu razvodnika gde kipuje posto je i tamo procurio.Taj indikator ptitiska je 300 din.
 
davac pritiska ulja je probijen zbog velikog pritiska u njemu deo kosta 180 din :ppozdrav: da je to janku otislo 100 evrona bi mu izbilo iz dzepa za izlazak ekipe za servis i menjanje...
 
abro je napisao(la):
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
ee momci to je rus svremena na vreme negde procuri ali takvi su ruski traktori svi...
Interesuje me gde bi sve "turcin" propiso da radi to sto rusi rade.

case (ili kako si ga nazvaoturcin) nigde jos nije propisao niti pustio kap ulje(a i nece) jer to nije rus(a i kejs moze da radi sve poslove kao i rus),i kvalitetnije je napravljen(u to mogu da se kladim) i ima bolje i kvalitetnije gumice i dihtunge ili pakulase na sklopovima a cak i moj bivsi traktor kinez foton 804 za 500sati(koliko sam ga imao) nigde nije procurio niti propisao ni na motoru ni na menjacu niti hidraulici a tako i moj stari dajc 4006 za 32 godine kolko ima i preko 8500rs nigde nije jos procureo a takodje ni zetor,jer to su stari traktori i kvalitetno napravljeni ali nije slucaj i ako nov traktor procuri i to se dogadja ali kako sam cuo od nasih ljudi i majstora svi kazu da od novih traktora najcesce rus procuri na sklopovima i te gumice na rusu su nekvalitetne i brzo propadaju tako da kad tad rus negde procuri bilo da je to motor,menjac hidraulika,volan itd.ali ja iskreno da kazem nevolim kad vidim i da imam mastan traktor koji curi na sklopovima i zato sam uzeo kejsa umesto rusa ali vi ako volite da cackate oko rusa i nesmeta vam da on kad tad procuri onda je to OK
 
JOHNY'89 ~*
Nemozes uporedivati traktor koji radi jedva 100sati godisnje sa traktorom koji radi 300-500 godisnje i ne radi sa masinama za traktor od 65-70ks nego ohoho. :cao:
kraj........
 
Nazad
Vrh