Servisiranje traktora

vidim da si dobio već a ja sad skeniram kad stiže mail o odgovoru.I ja se mučim za ovog vladimirca nemogu ništa naći pretreso sam ceo net.
 
meni treba za torpedo 90 06 a a i za amli 4506a tako da ako moze menjac brate i motor to je naj naj potrebnije ima li nesto ajvi mi u privatnoj ako nevidim ovde hvala puno
 
aj da vas pitam par osnovnih stvari...

ovako zadnja svetla (npr pozicija) 2 zice levog i desnog fara se spoje na jednu zicu,pa ta jedna zica vodi do osiguraca,pa od kontakt brave pa do osiguraca.. jel tako ide??

2 zmigavci se spajaju prednji i zadnji na pola puta pa se vode do brave pa osiguraca..??
 
North ARMY je napisao(la):
aj da vas pitam par osnovnih stvari...

ovako zadnja svetla (npr pozicija) 2 zice levog i desnog fara se spoje na jednu zicu,pa ta jedna zica vodi do osiguraca,pa od kontakt brave pa do osiguraca.. jel tako ide??

2 zmigavci se spajaju prednji i zadnji na pola puta pa se vode do brave pa osiguraca..??
Obično na jednoj strani ima nastavak pod blatobranom i odatle se razdvajaju za drugu kutiju pozicija i štop idu obe kutije spajaju se u jednu žicu.A što se tiče žmigavaca od bravice ide struja na osigurač pa onda na automat i od njega se odvajaji po dve žice levi prednji levi zadnji desni prednji desni zadnji
 
idi ti njega svaka ti cast ali svaka ti cast citaj pp i treba mi menjac ej:haha:??
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237501211[/time]_________________________________________________
treba mi za menajc znaci zupcanici u menajcu sklop menjaca!!!!
 
hvala puno puno puno ako nesto treba javi a i ja cu tebi hehe
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237502266[/time]_________________________________________________
a jel je ovo za 90-tku nesto mi nelici a i zubcanike nevidim ako ensto iams nabaci ako ne hvala i za ovo punosamo vidi za menajc enki z za 90-tku i da vidim zubcanike na snopu
 
Menjaci za torpedo 75 i 90, prvi deo
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237586814[/time]_________________________________________________
 
trenutno radim jedan S46 i imam problem sa gumicama ventila. u svim prodavnicama imaju neke zelene gumice koje ne dihtuju dobro. ulje curi pored njih u cilindre i na izduvnu granu. Zna li neko gde ima da se kupe kvalitetne gumice ventila (crvenkasto-narandzaste boje)?
 
Dali neko zna gde i na kom sajtu mogu da nadjem kako rastiriti traktor Ursuz 360 u delove i ponovo sklipiti.Hvala unapred.
 
@kombajner hvala, vec sam resio problem sa gumicama. Nabavili su mi moje komsije 'Slavija Auto' bas te narandzasto-crvene (120 din/kom), zamenio na licu mesta bez skidanja glave i dansas je bas zavrsio razradjivanje od 25 casova. Inace one zelene koje nisu bile ni za kur.. su kostale 50 din/kom.
 
Rakovica 65, otisao je semering na vodenoj pumpi. Majstor mi je preporucio da je ne popravljamo, vec da stavim novu pumpu. U prilog tome je naveo citav niz argumenata... izmedju ostalog da ce nova mnogo duze trajati nego remontovana. Jos je preporucio da kupim pumpu proizvodjaca iz Tesnja, a nikako Tursku. Cena joj je u maloprodaji 3900 din. Da li neko ima komentar, ili savet, posto sam u dilemi. Sklon sam da poverujem da je covek ipak u pravu. Mozda malo skuplje, ali kvalitetnije resenje. Napominjem da nisam majstor i slabo se razumem u te stvari.
 
Nazad
Vrh