Savet oko kompa!

Ja sam mislio da ti ponudim 100 ( sa tvojim prevozom )
Jbga , sin otisao na studije N.Sad , odneo lap.top i racunar i sad ja samaram po forumima , you-tube , facebook sa mobilnim .
To tvoje bi mi leglo za gledanje filmova .
:):):) hoćeš i prase jedno da zakoljem pa kad dolazim u Kraljevo bar da počastim za uspešnu kupovinu. Ispeko bi ga ja o mom trošku, al bojim se oladiće se do Kreljeva. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
A vi što mislte da je moj komjuter za gledanje filmova očigledno ne znate o čemu pričate. Jedini razlog što sam ga zamenio je u tome da su krenile da izlaze igre koje inače stvarno volim, a 4 GB VRAM jednostavno nije dovoljnio niti može da pokrene neke (retke) od najnovijih naslova.
Naravno nije to nikakva "gejmerski komp" , ali za pomenute pare teško da će neko naći bolje.

Za min 150€ prodaću ga koliko već sledeće nedelje. Pozdrav!

A tebi druže mugu da sklopim komp za gledanje filmova za dosta manje od 100€ ako te zanima.
 
Poslednja izmena:
Bez RAM-a neće dati ni onu početnu sliku od matične ploče, ona koja se pojavi sa uputstvom kako ući u Bios? Čisto da vidim da li procesor, ekran i matična rade ili ne rade, da znam da li da kupujem RAM ili da tražim neki drugi lap top...
Na svakom laptopu se drugačije ulazi u BIOS (Tako da nije na svakom isti postupak)

Na brzinu da proverite ispravnost matične teško (U svakom slučaju ako pokaže LOGO laptopa i ode dalje sve je OK, ako se zaglavi na početnom ekranu onda nešto nije OK).

Postoje programi za opterećenje RAM memorije, grafičke i procesora (Testiranje se radi po 12h).

Predlažem vam da koristite ovaj program
https://medicatusb.com/ (Tu se nalaze programi što trebaju jednom serviseru)


Polovni laptop računari sa garancijom
 
....................................
A vi što mislte da je moj komjuter za gledanje filmova ..................................

A tebi druže mugu da sklopim komp za gledanje filmova za dosta manje od 100€ ako te zanima.

Bila je to malo sala .
Što se tiče igrica , još od Sony 2 sam se navukao na konzole i tako je ostalo .
Mobilne koristim od sina , kad on iz razno-raznih razloga predje na nov ja preuzmem stari i to mi bude sasvim ok .
Kod kompa će biti ista priča ( trenutno sam u raskoraku jer je obe stavke odneo na studije ali mislim da se i tu sprema za nešto novo ) i nije baš da je samo za filmove , volim ponekad da ubudem Photoshop čisto radi zabave .
Za druženje sam uvek , ne mora baš prase ( može jagnje - jare xi xi xi ) sasvim je dovoljan i dobar roštilj . . .
 
Nazad
Vrh